Ocena kierowcy - Renault Espace V Van

Darek, 7 lat temu
Silnik 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2015
Renault Espace V Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo miłe zaskoczenie dotyczące spalania i osiągów, spalanie powyżej 10l na 100km osiągnąłem jak średnia prędkośc z autostrady wyszła powyżej 170,
Karoseria : sztucznie ograniczony otwór bagażnika(bardzo zawężony od góry i z boków), przy tak szeroko otwierających się drzwiach może trzeba by pomyśleć o drzwiach przesuwanych z tyłu
bardzo fajne auto ewidentnie brakuje uchwytów na kubki oraz czasem przeszkadza sztucznie ograiczony otwór bagażnika
jak kupowałem myślałem, że może motor będzie za mały ale jak ktoś nie potrzebuje jechać wiecej niż 170 to bardzo fajnie przy pełnym obciążeniu się zbiera
nie mam uwag, biegi wchodzą bardzo dobrze
super trzyma się drogi, ale zostawiłem samochód na felgach 17 i oponach o profilu 65 także musi wszystko wybierać
bardzo dobra widoczność, czujniki parkowania działają super, czasami jednak przydałaby się kamera cofania szczególnie jak chce się zaparkować co do cm, samochód ma prawie 5m a standardowe miejsce postojowe również tyle
tak jak pisałem wyżej, brakuje dostępnych uchwytów na napoje ( te co są schowane pod półką skrzyni biegów bez szans żeby coś tam postawić), trochę mało schowków jak na auto rodzinne w Megane 2 miałem więcej(brak schowków w podłogach pod fotelami czy w podsufitce, poza tym wszytsko pod ręką
rewelacyjnie utrzymuje temp w aucie
duże wnętrze i bagażnik pomimo, że posiadam 3 rząd siedzeń
dopiero od 160-170 zaczyna być głośno, trochę słaba jakość systemu nagłaśniającego, nie musi to być bosse ale coś lepszego
przegląd po roku 400, po 30000 około 700, spalanie jak na tak duże auto rewelacja
za auto powyżej 100 000 bym wymagał troszkę więcej
6 akcji serwisowych, luserko wymienione na nowe, kilkukrotne wgrywanie systemu ze względu na problemy z aktualizacją
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Energy dCi 130KM 96kW [l/100km]