Oceny Renault Express I 1.9 D 64KM 47kW 1985-1998

Renault Express I 1.9 D 64KM 47kW 1985-1998 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Express I 1.9 D 64KM 47kW 1985-1998

Furgon 1.9 D 64KM 47kW
jak ktoś szanuje auto to nie ma żadnego problemu z awariamii, tylko trzeba tego pilnować bo jak nie to napotka się na nie miłe niespodzianki. a te auto jest tanie w utrzymaniu i proste w budowie jak konstrukcja cepa.
~ADAM
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Oceniam ten typ samochodu na trochę wiencej niż dobrze. Jest doskonałym tanim wolem roboczym. Przy 10-letnim aucie ( nie garażowanym ) blacharka w opłakanym stanie. Podwozie trzyma sę świetnie, silnik jeszcze lepiej, zawieszenie w dobrym stanie, a o górną część blachy jak nie dopilnujesz to ci odpadnie. Lepszy od citroena c-15 (moim zdaniem) POLECAM!
~Firma "FEBEX" Szczekocki Michał
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Fantastyczny oszczędny "żabojad" dostawczy dla małych firm - drobnego biznesu .Prosta konstrukcja, trwały silnik są gwarantem spokoju.Mój RENAULT burzy mit o niskiej trwałości i usterkowości tych aut. POLECAM z czystym sumieniem.
~ptica1956@wp.pl
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
wporownaniu z podobnymi jak c 15 , ford curier ,/maja koledzy/ to auto wygodniejsze , wieksze i pakowniejsze za 3,4 miesiace dodam nastepna ocene ciekawy jestem opinii innych uzytkownikow reno exspress
~Piotrek
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Auto świetnie się sprawuje jak na taką cene jest świetne :)
3,5
~grey
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Można nim wydajnie pracować i zarabiać. Wkurzają mnie tylko drobne wykwity rdzy na błotnikach
~Otillainen
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Elastyczny do prędkości 0k. 70-80 km/h. Później już tylko gorzej. Jak się chce przyspieszyć z 90km/h do 120km/h konieczne jest wduszenie pedału gazu "do dechy" i ...dużo cierpliwości. Ogólnie super auto do miasta i polskie drogi, wszak mało jest takich, gdzie będziemy mogli jechać szybciej niż 130-140 km/h (Silnik)
4,1
~Paweł.
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
jak stare auto buja się po wertepach a po załadowaniu ok 400kg tył siedzi prowadzi się dobrze. (Układ jezdny)