Ocena kierowcy - Renault Kadjar Crossover Facelifting

Acad, 4 lata temu
Silnik 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Rok produkcji 2019
Renault Kadjar Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW od 2018 - Oceń swoje auto
Inne : Duże lusterka boczne
Auto nie wyróżnia się niczym szczególnym. Testowałem z salonu RENAULT. Gabaryty zewnętrzne sugerują że auto powinno mieć obszerne wnętrze- nic bardziej mylnego. Na tylnej kanapie jest tyle samo miejsca co w mniejszym Capturze. Bagażnik także rozczarowuje. Jest płytki (niski) i mało ustawny pomimo dwupoziomowej podłogi. Wygląd to kwestia gustu, ale mnie się sylwetka nie podoba. Za dużo łuków i nadmuchanych krzywizn. Auto sprawia wrażenie napompowanego. Słaba kamera cofania-obraz bardzo mały i kiepskiej jakości, do tego efekt tzw "rybiego oka"- cały widok jest nienaturalnie zaokrąglony.
Nawet daje radę, ale jest paliwożerny.
Jak na francuskie konstrukcje skrzynia manualna chodzi sprawnie i nie haczy.
Nie wyróżnia się niczym szczególnym
Jak dla mnie auto jest brzydkie. O wiele ciekawiej wygląda bliźniaczy Qashqai
Bardzo in minus zaskoczyło mnie miejsce na tylnej kanapie. Na co dzień jeżdżę mniejszym Capturem i tam jest tyle samo miejsca. Dodam także że bagażnik jest bardzo płytki ( niski) a sytuacji nie poprawia podwójna podłoga. W Capturze mimo iż bagażnik jest mniejszy to jednak bardziej ustawny.
Za dużo pali.
Lepiej kupić tańszego Captura. Podobna ilość miejsca ani wygląd ładniejszy. Ale najlepiej poczekać na nowego Captura, który pojawi się jesienią 2019.
Nowe auto, brak usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW [l/100km]

7,2
Dziennik kosztów dla Renault Kadjar Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Renault Kadjar Crossover Facelifting