Lista ocen Renault Kadjar Crossover (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
CZERWONY kolor jest zabójczy. Super uwidacznia przetłoczenia auta. Niestety w białym lub czarnym kolorze ten samochód traci cały urok. O rdzy to nie ma się po roku co wypowiadać, ale widzę już że lakier jest delikatny jak to na obecnych autach. Po uderzeniu kamykiem mam już kilka ubytków. Aczkolwiek doświadczony dwa lata straszą AUDI A6, która jest niby premium muszę stwierdzić, że ten od Renault jest odporniejszy jednak.
~Szymon
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Karoseria bardzo ładnie wytłoczona, ale: 1. przednia maska jest tak wytłoczona, że trzeba się przyzwyczaić aby jechać po wyznaczonym pasie 2. w dolnej części pomiędzy drzwiami jest tak duża szpara, że palec można włożyć 2. postawiona lewa wycieraczka opiera się na masce i tylko prosi się o ubicie lakieru
~Łuki
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Nie zauważyłem do tej pory jakiś większych mankamentów. po zimie trzeba będzie chromy na drzwiach przepolerować, by odzyskały swój blask. spod auta trzeba będzie zabezpieczyć przed korozja, ale to z racji wieku :)
~yukisan
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bardzo mi się podoba. Zdążyłem już puknąć tylny zderzak na parkingu. Okazuje się, że można go wykręcić i serwisować osobno, albo kupić nowy i samodzielnie wstawić.
~Krzysztof
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Kiepsko. Dużo rysek powstaje w okolicy klamek. Ten potrójny lakier czerwony wygląda świetnie, ale jest mało odporny przy codziennym użytkowaniu.
~Jarek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jedyna uwaga to miekki lakier, ale to uwaga już prakytcznie do każdego nowego modelu - zdążyl się zarysować tu i ówdzie. Poza tym brak zastrzeżeń, jak dotąd.
~PABLO
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
ok, trochę szkoda że maska nie ma siłowników (trzeba dokupić dedykowane) i klapa bagażnika nie ma opcji elektr.
~Marta
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Lakier dobrze się utrzymuje. Na pewnych elementach typu lusterka widoczne wyblaknięcie koloru. Brak korozji
~Marcin
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
nie mogę ocenić, póki co żadnych korozji nie ma, więc dobra chyba, w testach ncap 5 gwiazdek
~Janek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bez uwag.o gustach się nie dyskutuje ale nadwozie jest naprawdę ładne.Może nawet bardzo ładne.
Renault Kadjar Crossover