Lista ocen Renault Kadjar Crossover (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KermitFrog
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Z powodu super, przeszklonego dachu, brakuje miejsca na głowę dla kierowcy (już przy wzroście 180 cm). Muszę mieć maksymalnie opuszczony w dół fotel żeby nie dotykać głowa podsufitki. Z tylu sporo miejsca, dwie osoby dorosłe bedą miały komfortowe warunki. Bagażnik nie za duży, ale to typowe dla tego segmentu samochodow. Plus za podwójna podłogę bagażnika oraz system łatwego składania tylnej kanapy i przedniego fotela.
~qq
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
W tym temacie elegancja Francja. Wygodna pozycja na każdym fotelu dla osoby o każdym wzroście. Same fotele są szalenie wygodne i świetnie wyglądają. Mają bardzo dobre trzymanie boczne i pełną regulację. Nie czuć zmęczenia nawet po długiej trasie ale to jednak auto 4 osobowe. Piąta osoba z tyłu będzie się męczyła siedząc na środku. Można ją przewieźć/podwieźć co najwyżej okazjonalnie.
~Jb
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wygodne i przestrzenne wnętrze. Również z tyłu, co prawda poprzez duże tylne nadkola na tył wsiada się gorzej niż w limuzynie. Ale po zajęciu miejsca, dla 4 osób pełen komfort nawet na długich trasach. Dla 5-ciu OK na krótszych. Dach panoramiczny powoduje, że wnętrze jest jasne, a pasażerowie z tyłu nie czują się jak w "wiadrze".
~piotr
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Najbardziej komfortowe auto jakim jeździłem, a przesiadłem się z Laguny III, która również pod tym kątem była wyjątkowa względem aut konkurencji. Fotele są bardzo dobrze dopasowane, z tyłu jest bardzo dużo miejsca - córeczka w foteliku ledwo dotyka butami fotela przed nią - ku jej utrapieniu i ku mej radości :)
~M.
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Dla kierowców bajka. Jako pasażerowi jest mi troszkę ciasno, ponieważ mamy odchylany fotelik za siedzeniem pasażera. Jeśli maluch ma mieć wygodnie w czasie snu to ja mam ciaśniej. Przy tym rozmiarze auta byłem tym zaskoczony. Gdy natomiast jadą 4 osoby bez fotelika wszyscy mają wystarczająco miejsca.
~Marta
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Z przodu ok. Z tyłu mogłoby być ciut szerzej bo trzem dorosłym będzie trochę ciasno. Gdy jadą dwa foteliki w środku zmiesci się chude dziecko. Niestety kanapa tak wyprofilowana ze foteliki lekko się osuwają do środka. Trzeba sobie z tym poradzić.
~Wojtek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Oprócz zbyt "natarczywego" dla kierowcy środkowego tunelu wydaje mi się, że oparcie tylnej kanapy jest zbyt pionowo wyprofilowane. Nie jechałem z tyłu ale po pozycjach dzieci mam takie wrażenie, chociaż dzieciaki nie narzekają.
~Paweel K
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Tył z minimalnym tunelem środkowym przestronny. dwie osoby komfortowo, trzy też ok. Przód całkiem ok bez zastrzeżeń. Bagażnik spory, mógłby być trochę większy ale daje radę. dla rodziny 2+2 da radę zabrać wszystko czego potrzeba na 2 tyg nad morze.
~Łuki
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Wysoki kierowca ma bardzo dużo miejsca, niestety pasażer siedzący za mną już nie ma go aż tyle :) ale ja nie siedzę z tyłu, a dla mnie z przodu jest idealnie. Ja się śmiało w nim mieszczę jadąc z żona i małym dzieckiem na wakacje.
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wygodnie, przestronnie ..... Skoro same pozytywy to nie ma o czym pisać. Nawet bardzo wysokie osoby (sam mam 1,95 m) nie mają problemy za zajęciem wygodnej pozycji za kierownicą, a i za mną pasażer nie narzeka na brak miejsca na nogi
Renault Kadjar Crossover