Lista ocen Renault Kadjar Crossover (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Błagam - najbogatsza wersja Intens (lista wyposażenia stanowi solidną książkę - super system multimedialny, sparowany z telefonem, nawigacja, masa systemów bezpieczeństwa i wiele wiele innych) + pakiet widoczność (szklany dach z elektryczną roletą i przyciemniane szyby tylne) + pakiet park assist (masa czujników parkowania, kamera cofania i samodzielne parkowanie - przez pierwsze 3 razy kopara mi opadała :) ) + felgi 19" + opony zimowe za...
~KermitFrog
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jakość samochodu jest niska. Posiada on wiele wad i niedociągnięć, które potrafią odebrać zadowolenie z zakupu. Cena z drugiej strony nie jest bardzo okazyjna, to sprawia, ze jestem krytyczny. Porównujac cennik Renault Kadjar z konkurencja można dojść do wniosku, ze jest on uczciwie wyceniony. Po moich doświadczeniach wiem, ze warto dołożyć kilkanaście tysięcy zł i kupić za to tzw święty spokój.
~Ironmoose
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
100 % - w tej cenie nie dostaniecie lepszego auta ja mam bogate wyposażenie pakiet sima +, pakiet widoczność, koła 19 extreme - obowiązkowo w innych wygląda tak sobie w tych jest rewelacja, pakiet easy park assist oraz chlapacze przód tył :) zobaczcie sobie tiguana albo lexusa 170-200 tyś zł bez sensu przepłacać świetne auto
~qq
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jak wspomniałem wyżej w tej kwestii idealnie. Nic nie puka i nie skrzypi jak to stara się pokazać konkurencja w Polsce. Materiały świetnej jakości i bardzo dobre wykończenie. Polecam przekonać się samemu i nie wierzyć w testy czy dziwne filmiki lub opinie wyssane z palca przez osoby, które miały z autem krótką lub żadną styczność.
~Paweel K
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Najtańszy nie jest, ale za tą cenę otrzymujemy bardzo dobrze wyposażone auto. Dla tych którzy cenią wyposażenie dodatkowe w samochodzie bardzo dobry stosunek do ceny. Dla minimalistów są tańsze samochody. Ale samochód wybiera się też oczami a ten wygląda ładnie.
~Jb
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Podstawowa wersja to ok. 75, Intens - ponad 90 tys. Myślę, że za samochód tej klasy i z takim wyposażeniem to dobra cena, a jeśli trafi się promocja (jak moja): 5 tys. upustu, 5 lat gwarancji z bezpłatnymi przeglądami, opony zimowe gratis, 1/2 ubezpieczenia - robi się lżej na sercu.
~Wojtek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Jakość wykonania dobra, jednak materiały tapicerki drzwi, to miernota. Ni to plastik, ni to guma, strasznie sztuczne. Na szczęście raczej brak skrzypień i trzasków. Auto, biorąc pod uwagę wyposażenie oferowane akurat w mojej wersji intens, w dobrej cenie.
~Janek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
No i tu każdy musi sam ocenić. Podwyższony kompakt z silnikiem 1,2dm3/ 130 koni za 80-kilka tys zł to cena znośna, ale bez szału. Jeśli Renault zrobiłby maks 90tys za silnik 1,6dm3 plus automat to byłaby bardzo sensowna cena i samochód.
~M.
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
To nie jest tanie auto. Nie jestem zamożnym człowiekiem, więc przy wydaniu takiej kasy spodziewałem się jeszcze więcej. Jednak to jeszcze więcej, jak jeździłem innymi autami demo, to trzeba dołożyć kolejne kilkadziesiąt tysięcy. Więc należy uznać, że jest ok.
Dziennik kosztów dla Renault Kadjar Crossover
7,9
~Bartek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Kupiłem samochód 3 letni , przejechanie 25000 km zapłaciłem 70000 tyś. A przyjemności z jazdy poza miastem marna że względu na wyczówale każde dziury nawet najmniejsze co bardzo mnie zdziwiło bo to suv, napęd 4X4
Renault Kadjar Crossover