Lista ocen Renault Kadjar (53) - Karoseria

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
CZERWONY kolor jest zabójczy. Super uwidacznia przetłoczenia auta. Niestety w białym lub czarnym kolorze ten samochód traci cały urok. O rdzy to nie ma się po roku co wypowiadać, ale widzę już że lakier jest delikatny jak to na obecnych autach. Po uderzeniu kamykiem mam już kilka ubytków. Aczkolwiek doświadczony dwa lata straszą AUDI A6, która jest niby premium muszę stwierdzić, że ten od Renault jest odporniejszy jednak.
~Lord Vader
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto piękne wizualnie moim zdaniem. Przetłoczenia i nadmuchana, zaokrąglona karoseria powodują, że auto wydaje się większe niż jest na papierze. Wszystko dobrze spasowane. Lakier delikatny podatny na drobne rysy jak w większości nowoczesnych samochodów - wiadomo lakiery wodne i ekologia.. Ale nie jest źle gdy uważamy podczas mycia i osuszania auta. Czarny lakier dodaje mu elegancji.
~termens44
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Lakier ok . Trochę miękki bo trzeba uważać na długie paznokcie i pierścionki bo mogą zrobić mikro ryski .Ja mam czarny etolie . Robi super wrażenie i nie powoduje jakiegoś nadmiernego nagrzewania się pojazdu . Nadaje za to klasy i elegancji . Sama karoseria bardzo nowoczesna a wypukłości nadają niepowtarzalnego kształtu który działa na innych....
~_P
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Duży samochód, ale nie bez przesady, wygląd z zewnątrz może być, są ładniejsze samochody, ale i brzydszych nie brakuje, kwestia gustu. szerokie drzwi pozwalają na bezproblemowe zajęcie miejsca w środku. Dzięki dużemu prześwitowi (20cm) bezpiecznie przejedziemy po koleinach polnej czy szutrowej drogi.
~_P
~Szymon
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Karoseria bardzo ładnie wytłoczona, ale: 1. przednia maska jest tak wytłoczona, że trzeba się przyzwyczaić aby jechać po wyznaczonym pasie 2. w dolnej części pomiędzy drzwiami jest tak duża szpara, że palec można włożyć 2. postawiona lewa wycieraczka opiera się na masce i tylko prosi się o ubicie lakieru
~Łuki
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Nie zauważyłem do tej pory jakiś większych mankamentów. po zimie trzeba będzie chromy na drzwiach przepolerować, by odzyskały swój blask. spod auta trzeba będzie zabezpieczyć przed korozja, ale to z racji wieku :)
~AdamKadjar
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. Mam biały zwykły lakier, przy regularnym myciu nie ma problemu z utrzymaniem czystości, nawet lśni czasami w słońcu. Lakier ok, zeszło otarcie z lakierem pozostawione przez jakiegoś cymbała na parkingu.
~Dan
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Jeżeli mówimy o wyglądzie to jest to kwestia indywidualna. Dla mnie OK. Na drzwiach fartuchy zabezpieczające progi przed brudzeniem. Wysiadając mamy czyste ubranie, a nie wyczyszczone progi.
~Marcin
Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Pierwszy czarny lakier, który rysuje się wręcz od powiewu powietrza. Po 3 tygodniach jazdy po mieście auto całe w mikroryskach. Od 20 lat jeżdżę czarnymi autami i jeszcze takiej sytuacji nie miałem