Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan

Rok produkcji 2001
Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Inne : silnik,zawieszenie, karoseria
Inne : nie ma
Ogólnie autko super :) mam go 2 lata nie sprawia żadnych problemów, leje się tylko paliwo i jeździ, co lepsze a aucie był spalone świece żarowe i auto paliło w zimę bez większych problemów :) auto nie rdzewieje
Doskonale, nic nie ulega awarii, przynajmniej w moim modelu, silnik zapala na strzał nawet w najgorsze mrozy i na wszystkim jeździ :)
akurat u mnie mam problem z synchronizatorami ale to wina poprzedniego użytkownika
ogólnie dobrze, ale autko wysokie wąski rozstaw osi i trzeba na zakrętach uważać :) za to proste zawieszenie i bardzo trwałe, jeśli nawet przyjdzie coś wymienić to koszta są bardzo niskie :)
jak dla mnie super, ogromna szyba i lusterka, wszystko ładnie widać, czuje się jak w ciężarówce :)
super
ogrzewanie jest aż za dobre, jak auto nie nagrzeje to nie da sie odkręcić na maksa bo można sie poparzyć :)
super wygodnie się siedzi :)
u mnie dobre przyjemnie się jedzie przy 90/100km
koszta utrzymania bardzo niskie, autko bezawaryjne nie sprawia kłopotów ceny przykładowych części: - sworzeń wahacza moog 30zł - gumy stabilizatora francuskie SASIC 15zł - tuleje wahacza 30zł SASIC za 2 sztuki - oryginalny rozrząd renault 500zł kompletny - filtr paliwa 25zł - filtr powietrza 20zł - filtr oleju 15zł
bardzo dobra jakość w stosunku do ceny
przez 2 lata użytkowania i przejechaniu 40tys km awarie to: - pompka spryskiwaczy koszt nowej zamiennik 20zł
Nie ma

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dTi 80KM 59kW [l/100km]