Ocena kierowcy - Renault Kangoo II Mikrovan

metmac, 14 lat temu
Silnik 1.5 dCi 105KM 77kW
Rok produkcji 2008
Renault Kangoo II Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : lewy przedni zacisk hamulca
Nie chce mi się odpisywac na te głupkowate komentarze ludzi którzy uważają że dostawczak to powinien być niemal jak jakiś bentley. Mogę co najwyżej napisać coś od siebie. Kangoo II a nie III generacji , bo tutaj tez jest pomyłka , jest autem bardzo , ale to bardzo komfortowym , ergonomicznym , niezwykle wygodnym . Nie jest to trabant jak napisał to pewien maniak aut NRD . Jak chcesz se kupic trabanta to go kup i się nie udzielaj na temat auta którego na oczy nie widziałeś . Z jednym się zgodzę . Plastiki zamiast blach . Tyle że te plastiki mogą uratować Twoje życie gdy zdesperowany po przseczytaniu tego komentarza postanowisz żucić się pod kangoo\'rka . I taka jest ich rola , mają chronić bowiem przechodniów . Kolejne to to , że przy stłuczce z Suzuki Swift na mym kangoorze została tylko rysa i troche czerwonego lakieru Swifta , a sam Swift wygladał jakby z pociągiem się zderzył . I to wszystko co chciałem powiedzieć na temat tego autka . Znakomite do pracy , jeszcze lepsze dla rodziny . :) Pozdrawiam a kangoo serdecznie i gorąco polecam .

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 105KM 77kW [l/100km]

6,3