Ocena kierowcy - Renault Koleos II SUV

Silnik 2.0 dCi 177KM 130kW
Rok produkcji 2018
Renault Koleos II SUV 2.0 dCi 177KM 130kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Bardzo przyjemne autko, ładne i wygodne, trochę tablet nie intuicyjny ale można sobie poradzić. Zawieszenie, silnik, skrzynia jak dla mnie mnie ideał.
Ok, spalania do akceptacji, moment obrotowy wystarczający.
Ładnie przyspiesza, nie huczy jak się my depnie na gas i szybko reaguje.
Auto do miast i w trasę, po wertepach zawieszenie halasuje, o klasę lepsze niż skoda kodiaq ,
Mnie się podoba, żona też chwali, dziecko już nie chce aby wozić go do szkoły Mondeo.
Trochę slupki zasłaniają, w porównaniu do innych aut którymi jeździłem to jest dobrze,
Bez uwag, karta hands free rewelacja, regulacja fotela nie intuicyjna ale to nie problem.
Daje radę, szyby nie pasują co do ogrzewania czekam na zimę :)
Bagażnik dla mnie wystarczający, miejsca w środku dużo, nad głową także, kierowca klaustrofobii na pewno nie będzie odczuwał.
Skrzynia ładnie pracuje zwłaszcza przy spokojnej jeździe jest cicho, na zimnym silniku jest wyraźnie glosnjejszy ale to tak przez 5 minut.
5 lat gwarancji i serwis przez 5 lat za tysiąc dwieście złotych to rewelacja, zwłaszcza po tym jak zostawiam w hondzie 1000-1700 co przegląd. Koła zimowe za 1800 też fajna promocja.
W porównaniu do innych samochodów to lepiej nie znalazłem, średnio 15-20 tys. taniej niż porównywalne kodiaq, Sorento, cr-v, x-trail
Za mało jeszcze przejechałem żeby coś powiedzieć, z rozmowy w kierowcą czekajacym na przegląd wnioskuję że nie jest źle.
Za mało jeszcze przejechałem żeby coś powiedzieć, z rozmowy w kierowcą czekającym na przegląd wnioskuję że nie jest źle.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 177KM 130kW [l/100km]

8,2