Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

Krzyś, 15 lat temu
Silnik 1.8 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2000
Renault Laguna I Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Oceniam auto mojego taty powiem tak wszyscy mówią że francuzy to szmelc ale ja nie wiem czemu... Najpierw mieliśmy Lagunę I 1,8 8V z gazem przez pięć lat z 1996r. zaskoczyła nas bardzo małym spalaniem niesamowite auto rozstaliśmy się z nim po drugim wypadku coś za bardzo ludzie w nas celowali...(dodam że jakby to nie była laguna po drugim wypadku mogło by być nie ciekawie :(ale prawie nic się nie stało nikomu) Było bardzo przykro rozstać się z tym autem ale... Mój tato zakupił lagunę I 1,8 16V z roku 2000 czyli po liftingu o ludzie... niby taka sama ale nie ma co porównywać to jest maszyna (też z gazem). Teraz ja myślę o zakupie Laguny ale 2.0 (140) z silnikiem podobno volvo i tego się boję bo nie wiem jak to jest z tymi silnikami czy ktoś może miał lagunę z silnikiem renault i volvo który jest lepszy i czy czasem nie jest gorszy?? (na marginesie: o spalaniu nic nie piszę bo i tak nikt nie uwierzy bo sam bym nie uwierzył. Muszę się przyznać że jeśli chodzi o ten pierwszy model który nie miał komputera do liczenia spalania to teraz myślę sobie że pomyliłem się w obliczeniach :))
Renault Laguna I Hatchback