Lista ocen Renault Laguna I Kombi (119) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zelmerii@wp.pl
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
TO WKOŃCU DIESEL !!! Cicho być nie może. 14-to letni samochód .. to i nawet uszczelki moga puszczać. Jak sie zadba o uszczelki... można rozmawiać. przy 120 szumi ... przy 160 .. należy odkręcić radio. Ale przypomnę, że w polsce max prędkość to 110 na expresie i 130 na autostradzie. Resztę do wlasnej analizy.
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Żeby było ok musisz sobie powiedzieć ze nie jest to benzyniak tylko diesel.Przy 120 jest już troszkę przygłośnawo.Może to moje tylko wrażenie ponieważ nie sprawdzałem czy czasem silnik nie pracuje za głośno.Bynajmniej nie słychać czegoś takiego jak świst powietrza.
~x-rider
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Wyciszenie nie odbiega od konkurencji. Pamiętam jak przesiadłem się do Laguny z Audi A6, to był szok, jaka przepaść jest pomiędzy wyciszeniem tych aut. Ale jak ktoś nie jeżdził nigdy autem klasy średniej wyższej będzie z Laguny bardziej niż zadowolony.
~mistulek@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
jeżeli chodzi o silnik to ,,5"wydech mam troche głosniejszy ale to przez strumienice którą wstawiłem w miejsce(wypalonego)katalizatora a od strony nadwozia przy szybszej jeżdzie troche śwista mi antena (nie orginalna)i relingi tez mają swoj udział
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Tutaj jest przeciętnie - dieselek klekocze na mrozie i milknie wraz ze wzrostem prędkości - najlepiej tak 130 - 150 km/h - szybciej już słychac wiatr (przy 180 dosyć uciążliwe) - daję trzy bo jeździłem cichszymi dieslami
~krzys141
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
no i tu niestety mały minus szwagier ma citroena Picasso i jest dzień do nocy niestety po zakupie byłem zawiedziony spodziewałem się od tej klasy że będzie autem cichszym poprzednio miałem fiata Brava niestety była dużo cichsza
~Artur 126097
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Dobrze wyciszone wnetrze.Bardziej słychac szum powietrzaniz silnik.Do 100-110km/h spokojnie mozna rozmawiac.120km bardziej szum powietra słychac niz silnik.Jak na konstrukcje z lat 90 20wieku niezle.
~Rafi_Z
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jest to super ciche i wygodne auto dla ludzi lubiących spokojną jazdę. Do 120-130km/h jest cicho choć przy 140 robi się głośniej i mniej przyjemnie jak i również przy wysokich obrotach na niższych biegach.
~Brysio_2008
Kombi 2.0 115KM 85kW
bylo dobrze puki nie padł katalizator (200tyś/km a w tym ok 90tyś/km na gazie) ZAMIENILEM NA STRUMIENICE to był bład dużo hałasu a mocy nie przybyło MOCNO odradzam dla lubiacych komfort i cisze
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie wiem jak w benzynie ale 1.9dTi to wyciszeniowa porażka. Zdecydowanie za głośno słychać silnik i to w całym zakresie obrotów. Niemiło robi się od 130km w górę aż nie chce się jeździć szybciej.
Renault Laguna I Kombi