Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

zaleskirafal@wp.pl, 13 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Mnie nic bo auto znałem wczesniej ale jako nowe.
Zawieszenie : Przód cały wymieniony. Tył zipie
Nie kupuje się auta dla wyglądu i wygody tylko bezawaryjności.
Silnik jest głośny przy wysokich obrotach i o depnięciu bez przeciągnięcia można zapomnieć ale jeśli ktoś lubi spokojną jazdę to super cichutko i przyjemnie. Silnik o mniejszej mocy do tego auta zdecydowanie odpada.
W ostatnim czasie przy kopaniu się w śniegu wsteczny nie wyskakiwał i było bardzo źle ale problem jest bardzo rzadki poza tym skrzynia chodzi poprawnie
Bardzo wygodne auto i dobrze jeździ natomiast co z tego skoro wszystko było wymienione!
Tylko z tyłu jest kiepsko ale lusterka są spore
Ogrzewanie doskonałe, wentylacja ma czasami kłopoty z zaparowanymi szybami a climatronic dziwnie czasami zarządza wentylatorem włączając na max nawiew na bardzo długi czas co wymaga ingerencji
Myślę że dla każdego doskonale. Wyjazd w 5 osób do Holandii nie stanowił pasażerom kłopotu a wręcz chwalili auto.
Do 100-120km jest dobrze ale auto przy wysokich obrotach też jest mało przyjemne. Przy spokojnej jeździe jest doskonałe.
Mieszkając 22km za miastem 12l gazu zimą i 10-12 latem z klimą. Na trasie minimum jakie osiągnąłem na trasie Szczecin-Bydgoszcz to 8,2l więc jak na auto 1300kg masy myślę że ok. Ceny napraw są przeciętne przy zamiennikach ale co z tego skoro się często psuje.
Kto da więcej?? Heh
Notorycznie coś. Nacieszenie się sprawnością po wyjeździe od mechanika to fikcja!
Tylko z jedną walczę 3 miesiące
Renault Laguna I Kombi