Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

AREK, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 135KM 99kW
Rok produkcji 2005
Renault Laguna II Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
Auto dobre ale niepokoją mnie negatywne opinie innych użytkowników Renault, to powoduje że człowiek nie wie czy oni mają pecha czy ja szczęście, czy to szczęście wkrótce się nie skończy. Kiedyś Laguna I nigdy nie zawodziła a w grę wchodziły tylko drobiazgi . Silnik super jedynie rozrząd wymienic trzeba nie przy 120 tylko 90 tys km W samochodzie czuć dobrą jakość plastików ( auto z 2005 r to nie to co z 2012)to tylko u góry deski obudowa tunelu i listwy przy podłodze Co poniekturzy placz że auto się sypie ja sobie kupił z tzw importu z niemiec i mają tak naprawde 300 tyś km to co wina renault czy ich A tak prz akazji teraz mam lagune III dlatego że II byla ok ponadto w firmie mamy 6 passatów 2008r i to są auta tragedie silniki to pomyłka elektryka to samo tak wiec opinia że francuz to złom to opinia idiotów z ASO pewnie VW albo skody TEMAT PASSATA (TJ. OD 2006 ROKU), ŻEBY PRZEKONAĆ SIĘ ŻE SIĘ SYPIĄ NA POTĘGĘ. POTWIERDZENIEM JEST RÓWNIEŻ TEST DŁUGODYSTANSOWY W AUTO-ŚWIECIE(100.000 km) W KTÓRYM PASSAT POLEGŁ A TOURAN ZDOBYŁ \"ZASZCZYTNE\" OSTATNIE MIEJSCE-NAJGORSZY TESTOWANY SAMOCHÓD W HISTORII. PROBLEMEM JEST PRZEŁADOWANIE VOLKSWAGENÓW ELEKTRONIKĄ. Jeżeli więc tak ma wyglądać samochód prestiżowy (chyba tylko w naszym kraju bo to samochód dla ludu) czyli Volkswagen np. PASSAT to ja wolę auto dla \"ubogich\" czyli Renault , Peugota, bo co jest lepsze dojechać do celu czy cieszyć się \"prestiżem\" stojąc w środku pola i czekając na pomoc?? w . ********Link do testu Passata************ http://www.auto-swiat.pl/wydania,Test-d lugodysta nsowy-Vol kswagena-Passata-2-0-TDI-Czyli-nasz-wieczny-pac jent,22421 ,1.html Link do testu TOURANA: http://www.auto-swiat.pl/wydania,VW-Touran-2-0-T DI-Trendl ine-Podnosnik-to-jego-zycie,15355,1.html />
Praca silnika mogłaby być trochę ładniejsza na wolnych obrotach, ale mi to nie przeszkadza. Podczas normalej jazdy jest cichy, a gdy się depnie elegancko wbija się na obroty i wydaje piękny dźwięk.
czeste naprawy ale tanie
Wszystko jest tam gdzie powinno być.
W zimie dosyć długo trzeba czekać aby w aucie zrobiło się ciepło. W lato klimatyzacja dwustrefowa bardzo szybko schładza samochód.
Mam 185 cm i 85 kg wagi, miejsca dla mnie jest wystarczająco
Auto jest bardzo ciche