Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW 2002-2007 (35)

~malfeusz@gmail.com
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Pomimo powszechnej opinii o awaryjności Laguny jestem bardzo zadowolony z decyzji o zakupie tego auta. Mam nadzieję, że za 10-50 tysięcy kilometrów moja opinia wciąż będzie taka sama. Czas pokaże.
3,5
~Woso
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Jazda bardzo komfortowa. Kultura jazdy nie rekompensuje ciągłych wizyt w serwisie (ASO DROGIE !!). SPRZEDAŁEM - HURRA!!!
~stan 33
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
jestem zadowolony , mimo tych usterek , ale mialem swiadomosc ich wystepowania , wiec sie nie stresuje
4,1
~Patrick
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Bogato wyposażone, świetne auto. Polecam z pełną dokumentacją-książką serwisową. Jeśli poprzedni właściciel o nie dbał nie powinno sprawiać problemów.
~maximpex@pro.onet.pl
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
cicha praca silnika, elastyczny,duże przebiegi pomiędzy wymianami oleju (Silnik)
~maximpex@pro.onet.pl
2,3
~Tomek
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Drugiej Laguny już nie kupię. To chyba o czymś świadczy!!!!
~maciek225
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Laguna drugiej generacji to bardzo dobre rodzinne auto. Jest pakowna (Grandtour) i komfortowa zarówno na krótkich jak i na dłuższych dystansach. Jeżdżę nim od roku i to tej pory wszystko gra.
4,1
~polak
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Wydaje się iż Francuskie (co do zakupu) pochodzenie robi swoje. Jak czytam tych którzy dają ocenę poniżej 4 to wydjae mi się, że chyba mają pecha.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~peter
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
mam ten samochód od nowości i jak się dba t.j przeglądy to będzie lux. A jeżeli ktoś z dwóch rozbitych przywiezionych robi w garażu jeden ,lub z anglika robią europejczyka a nastepnie go sprzedaje to niech się nie dziwi że będzie się psuć.
Renault Laguna II Hatchback