Lista ocen Renault Laguna II Kombi (23) - Karoseria

Na liście zabraknie 491 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Spartak
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
W zasadzie doskonale, Laguna jest wzorcem jak powinny być karoserie zabezpieczane przed korozją. Progi podłoga zdrowiutkie mimo 20 lat na karku. Jedyne problemy, to mocowanie amortyzatorów tylnych w wersji kombi. Lubią skorodować i przy wymianie a w zasadzie próbie wymiany tylnych amorków dowiemy się o tym. Poza tym miodzio.
~Adam D.
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Po tylu latach nigdzie nie ma rdzy. Co prawda były lakierowane dwa elementy karoserii , mimo to nawet na nich nie ma najmniejszych śladów rdzy . Jest tylko powierzchowny nalot na elementach zawieszenia.
~raczej anty
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Karoseria ok, zero oznak rdzy, ale pod tylną lampą mam oznakę kruszenia lakieru. Punktowo jakiś odprysk się pojawił na klapie bagażnika u góry.
~Łukasz
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Nadal dobrze wygląda, powoli się starzeje. Drzwi z amelinium, otwierana tylna szyba w klapie(kombi). Co tu dużo pisać - jak dla mnie fajne kształty.
~Explozer
Kombi 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Zero rdzy po 13 latach. Polecam auta sprowadzone z Holandii bo tam nie sypią soli. Perfekcyjne zabezpieczenie antykorozyjne!
~Podgar123
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Jeden punkt z rdzą ale to ze względu na mało fachową naprawę zrealizowaną przez poprzedniego właściciela.
~Maciej G.
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Tutaj nie ma się czego czepiać. Zero rdzy, na nadwoziu i podwoziu. Tu się Francuzi postarali
~Ł.
Kombi 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Problem rdzy raczej nie występuje ze względu na duży stosunek użycia plastiku i aluminium.
~puggiblue
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Miałem bezwypadkową, więc nie miałem najmniejszych problemów z korozją. Blachy i lakier mocne.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi
6,8
9,5
11,5
~no12live
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto nie rdzewieje - to jeden z podstawowych atutów tego auta
Renault Laguna II Kombi