Lista ocen Renault Laguna III Coupe (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał CK
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Dla mnie numer 1 pod tym względem. Jeśli ktoś szuka tańszej wersji (bez skór, nawigacji i dodatków) to za 30k PLN na rynku wtórnym można znaleźć, ale to już mocno eksploatowane 150k i 200k km. Za 40k PLN już można dorwać z dobrą historia, wyposażeniem i rocznikiem 2010-, a nawet po lifcie. Szukając rywali można popatrzeć na Audi A5 czy BMW 3 coupe ale to inna liga cenowa za 40k to można co najwyżej rozbitego niemca dostać w tym samym roczniku...
~Adrian
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Piękne, bezawaryjne auto w rozsądnej cenie. Dla laika warte więcej niż jest warte, przy okazji stosunkowo rzadkie na polskich drogach. Bez dwóch zdań warte swojej ceny. 26 tysięcy za bezwypadkowy egzemplarz, 106 tysięcy potwierdzonego w pełni przebiegu, auto zdecydowanie warte swojej ceny.
~RS
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Za cenę 20-25k można już szukać sensownego egzemplarza. Dostaniemy typowego francuza, który troche trzeszczy, troche skrzypi, ale wygląda świetnie, jeździ bajecznie i odpowiednio zadbany nie opustoszy naszego sejfu.
~Filip
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
No to tutaj chyba zaczyna się cała lista plusów tego auta. Coupe o niebanalnym, sportowym kształcie, skórzana tapicerka, nagłośnienie Bose, 10-letnie auto (w momencie gdy kupowałem) za lekko ponad 20 000. Biorę to!
~relteg
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
Stosunek jest idealny. Piękne coupe z przyjemnym mocnym silnikiem, świetnym wyposażeniem cóż można chcieć więcej, a do tego cena nie odstraszająca. Jak dla mnie świetne zbalansowanie ceny do otrzymanego towaru.
~kubiasty
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Był okres kiedy ten samochód kosztował ok 90 tys. zł. Moim zdaniem za takie pieniądze dostajemy świetnie wyglądające auto, praktycznie bezawaryjne. Nic lepszego w tej cenie nie da się kupić
~Damian
Coupe 2.0T 205KM 151kW
Myślę, że te 130 tys było warte wydania na to cudo. Nie dośc, że spasowanie materiałów na wysokim poziomie to na deser trzy lata gwarancji.
~dr DRE
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
za roczny zapłaciłem 60% ceny - bezwypadkowy, z przebiegiem 27 tys, od dealera z 2 letnią gwarancją i assistant producenta
~tisi
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
Bez większych zastrzeżeń, poza poprawialnym spasowaniem jednej chromowanej listewki pomiędzy karoserią a oknem...
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Coupe
~aureliusz_mendera
Coupe 3.0 dCi V6 FAP GT 235KM 173kW
Samochód tani w eksploatacji i niezawodny, cena na niskim poziomie w stosunku do jakości
Renault Laguna III Coupe