Lista ocen Renault Laguna III Grandtour Phase II (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Karoseria jest podwójnie cynkowana, bardzo odporna na rdzę. Laguny po prostu nie rdzewieją. Do kategorii karoserii wrzucę jeszczę wnętrze. Jest wykonane z dobrej jakości materiałów i bardzo ładnie się prezentuje. Skóra na kierownicy oraz gałce zmiany biegów potrafi się przedwcześnie zużywać, przez co egzemplarz który posiada 150tyś km może wyglądać jak 300+. Nie należy się tym kierować. W lagunach przed liftingiem pękały skóry na boczkach na...
~Pio
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Zero rdzy na karoserii , Jedyne co zardzewiało w tym samochodzie to miska olejowa ktora jest stalowa przyczyniła sie do tego osłona silnika która jest wytlumiona materiałem ktory trzyma wilgoc i styka sie z miską i własnie w tym miejscu rdzewieje . Nowa miska koszt 88PLN (tak osiemdziesiat osiem ) + 20 PLN klej .
~Piotr P.
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Dla mnie bardzo ładna linia. Bez beznadziejnie wielkiego grilla jak to mają w modzie Niemcy. Do tego fantastyczne zawieszenie antykorozyjne. Podobnie jak C5 podwójny ocynk na gorąco. Drzwi masywne. napaliłem się kiedyś na mazde 6 i jak otworzyłem drzwi w salonie to myslałem ze sa z puszki od coca coli.
~kusy160
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
Zabezpieczenie antykorozyjne bardzo dobre, lecz lakier mógłby być bardziej odporny na odpryski. Żadnych oznak korozji. Jak auto nie było "bite" nie ma prawa korodować.
~Pablo Pablo
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Lakier wodny, dość cienki... Podatny trochę na rysy... Ale to raczej standard w dzisiejszych czasach. Poza tym nie rdzewieje jak mazda.
~rdkjkbwsk
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Po 9 latach korozji zero. Porównując do samochodów w podobnej cenie i roczniku wypada wzorowo. Najważniejsze, żeby egzemplarz był bezwypadkowy.
~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Nic sie nie dzieje. Smaruje woskiem i jest dobrze. Ale te ryski sie pojawiaja za kazdym razem jak myje... Ale uroki postoju pod blokiem
~Sevek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Przede wszystkim nie rdzewieje. Ośmielę się powiedzieć, że nikt z konkurencji nie ma tak trwałej blachy.
~Maciej
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto bardzo dobrze zabezpieczone antykorozyjnie. Lakier OK. Nie mam uwag.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafik
Grandtour Phase II 2.0T 170KM 125kW
W wersji poliftowej wygląda bardzo ładnie. Plusem jest ocynk, autko nie rdzewieje.
Renault Laguna III Grandtour Phase II