Lista ocen Renault Laguna III Grandtour Phase II (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Samochód wymiarowo jest bardzo podobny do mondeo, lecz ma minimalnie krótszy rozstaw osi. Miejsca jest wystarczająco dla 4 osób o wzroście 180 i można komfortowo pojechać na wakacje. Minusy to mało miejsca na stopy pod fotelami kierowcy i pasażera oraz twarde plastiki na siedzeniach kierowcy i pasażera z tyłu. W innych samochodach ktoś wyższy mógłby trochę kolanami wjechać w materiał i byłoby komfortowo, ale tutaj niestety nie.
~Pablo Pablo
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Z przodu - wystarczająco, albo i nawet bardzo dobrze. Ja mam 176 cm wzrostu i jest spasowane okey, jakby pode mnie. Z tyłu mało miejsca pod fotelem na stopy. Ale nogi przy moim wzroście - ja się za sobą mieszczę. Bagażnik wystarczający. Choć na wyoad na narty w 4 osoby lub na ferie zimowe z nartami i tak biorę boxa dachowego. Inaczej problem żeby się pomieścić.
~Piotr P.
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Kierowca i pasażer maja dobrze. Problem leży w miejscu na tylnych siedzeniach. Za mna w zasadzie może jechac osoba do 1.5m. Mam 1.88 i siedzenie odsunięta tak że tylko dziecko za mną siedzi. A znowuż jest 50 cm od przedniego koła do czoła samochodu... Tu passat ma sporąprzewage, Ba! megane 2 kombi ma wiecej miejsca na nogi.
~Spitfire
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Z przodu, zarówno dla kierowcy, jak i pasażera, miejsca nie brakuje. Z tyłu, przy większym odsunięciu przednich foteli, wyższym pasażerom może brakować miejsca na nogi. Bagażnik, jak na kombi, przeciętnej wielkości.
~DD
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Jak dla mnie to przestrzeni jest dosyć. Nie jest przestrzeń Forda Mondeo, ale ja wolę atmosferę w Lagunie. No i ten opadający tył nadaja auto inny charakter. Auto nie wygląda jak większość samochodów przedstawicieli handlowych.
~ronin1976
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Przestrzeni z przodu bardzo dużo i daje dużo komfortu. Na tylnej kanapie miejsca pod dostatkiem, natomiast przestrzeń na stopy dość niska, co może czasem przysparzać drobnych (naprawdę drobnych) problemów.
~Michał
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Kierowca posiada duży zakres regulacji kierownicy oraz wielopłaszczyznową fotela. Tylna kanapa zmieści komfortowo 2 duże osoby. Bagażnik duży i regularny w kształcie.
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Jak wygodnie dla kierowcy, to dla pasażera z tyłu moich rozmiarów - porażka. brak miejsca na stopy po przednimi fotelami. Samochód raczej dla rodziców+ małe dzieci.
~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
2 foteliki dzieciece z tylu i po srodku zona dala rade jechac. (Wiadomo zalezy kaka żonag):) ale na nogi jest dobrze. Glowa nie zaczepia o dach.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour Phase II
6,8
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Bagażnik nie jest typowy dla kombi ale reszta całkiem sporo miejsca. Linia boczna i miękko opadająca linia tyłu są ponad czasowe i rekompensują wszystko.
Renault Laguna III Grandtour Phase II