Lista ocen Renault Laguna III Grandtour Phase II (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rdkjkbwsk
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Złoto - mocny silnik, sześciobiegowy automat, praktycznie pełne wyposażenie (4Control, keyless, Bose, elektryka foteli i podgrzewanie, nawigacja, tempomat, dwustrefowa klima, tapicerka alcantara/skóra, biksenony, pełna elektryka szyb, osobno otwierana tylna szyba w bagażniku). Co może wkurzać: - trzeszczący panel klimatronika - wystarczy rozebrać i posmarować smarem teflonowym (20 minut roboty), - wibracje deski - wystarczy między deskę,...
~Wilczylas
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
Niestety droższa w zakupie niż laguna 2 jako używana w podobnym wieku ale coś za coś uważam że zdecydowanie warta swojej ceny! Ważne dużo jest powypadkowych na rynku ja kupiłem dopiero 5.. Pamiętajcie w lagunie każdy element ma datę produkcji sprawdzajcie plus warto wydać 300zł na ASO przed zakupem jak właściciel się nie zgodzi to olejcie ten samochód jest wiele fajniejszych
~ronin1976
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Jak za tą cenę 100 tyś za auto praktycznie z najwyższym wyposażeniem (Bose) - porównywalnie konkurencja za podobne wyposażenie ok. 20-40 tyś więcej - to naprawdę dobry wybór i dobra jakość. Renault naprawdę zrobiło duży krok po poprzedniczce. Ma oczywiście drobne mankamenty ale właśnie cena dużo niższa niż u konkurencji powinna skłonić do zastanowienia się nad tym autem.
~Paweł
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Auto ze względu na swoją poprzedniczkę oraz jej (częściowo niesłuszny) tytuł królowy lawet jest wyraźnie tańsze od konkurencji, jednocześnie oferując naprawde bogate wyposażenie oraz unikalne rozwiązania w niektórych wersjach (np. 4Control). W tych pieniądzach naprawdę ze świecą szukać auta o takich paramterach, z takim wyposażeniem w takiej cenie.
~Piter
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Za cenę 40-50 tyś. można kupić śietnie wyposażone, 2-3 letnie duże auto z silnikiem diesla. Polecam wersje INITIALE PARIS (skóry, navi, panorama dach, czujniki park., tempomat, ogranicznik prędkości, elektr. fotele z 3 pamięciami ustawień (super sprawa), biksenon skrętny, światła do jazdy dziennej, nagłośnienie BOSE, Keyless itp.
~Spitfire
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Laguna III może być zakupem bardzo korzystnym - samochód jest, jak wynika z opinii, i na przekór malkontentom, niezawodny. Stosunek jakość / cena jest bardzo korzystny, zwłaszcza mając na uwadze bogate wyposażenie - wynika to ze złej reputacji Laguny II oraz ogólnego brak zaufania do francuskich samochodów.
~Michał
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Auto z tych tańszych w klasie cenowo. Cena widoczna w materiałach środka wnętrza oraz spasowaniu. Jednak nie są to sprawy odrzucające od Reno. Bardzo dobre wyposażenie z bezpieczeństwa i komfortu. Moim zdaniem znakomity i bezstresowy pojazd nie mający konkurenta w tej cenie.
~Pablo Pablo
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Z tego jestem chyba najbardziej zadowolony. Za 8 letnie auto zapłaciłem 29 tys. zł. A mam bardzo bogatą wersję wyposażenia, ze stosunkowo małym przebiegiem jak na diesla. Udało się znaleźć taką perełkę. Jestem bardzo zadowolony z auta.
~Rafik
Grandtour Phase II 2.0T 170KM 125kW
Jeśli szukacie diesla, to stosunek jakość/cena jest nie do przebicia, jedno z najlepszych jak nie najlepsze na rynku wtórnym pod tym względem. Z silnikiem 2.0T jest wyraźnie droższe ale Laguny z tym silnikiem nie kupuje się z przypadku.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Takie wyposazenie w takiej cenie..... Nie znajdziecie nigdzie. To juz ma wszystko bez zbednych pierdulek. Podgrzewanw fotele wszysrko elektryczne automatyzczne. Pelen komfort
Renault Laguna III Grandtour Phase II