Ocena kierowcy - Renault Laguna III Hatchback

wolf250, 14 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Renault Laguna III Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Inne : najbardziej zaskoczyl mnie komfort w srodku jest milo przytulnie wygodnie poprostu nie mecze sie mocno po calym dniu w lagunie
mile zaskoczenie Laguna zwlaszcza ze jestem zwolennikiem Audi i wielkim fanem tej marki ale w tych czasach to wszystkie auta psuja sie tak samo i tak trafimy pod kompa do serwisu juz pan Janek nie naprawi nic nie ruszy w aucie. Laguna fajne auto moze byc jako rodzinne i jako lim klasy sredniej tylko czarny kolor trzeba czesciej myc wiecej dbac bo widac wszystko :)
to moje auto sluzbowe sam jezdze audi a4 nigdy nie bylem zwolennikiem francuzow ale zostalem zmuszony do uzywania w firmie i nie zawiodlem sie a milo rozczarowalem komfort lepszy niz w moim A4 nic sie nie popsulo a jezdze bardzo duzooo jestem przedstawicielem wiec caly dzien w aucie noo sorki piuro wycieraczki gumo poszla bo nie wymienilem i tyle silnik super na trase kultura cichy
skrzynia biegow hmmm normalnie bez jakiegos podniecenia jak w kazdym aucie wchodzi wszystko ok
fajnie trzyma sie drogi wygodniej niz w audi i passacie ktorego mialem wszesniej
widocznosci hmm do tylu mogla by byc lepsza
fanie wykonczona dobrej jakosci materialy
dobra klima
dla mnie jako kierowcy to z miejscem nie ma problemu ale podejrzewam ze jesli ktos wozi z tylu kogos to moze sie wypowiedziec bo ja jeszcze zaladowanej w 5 osob laguny nie mialem z racji tego ze pracuje sam
fajnie wyciszona lekki gwizd turbinki
spalanie na trasie hmmm nie jest to najnizsze w klasie ale ujdzie
ooo cenie to moze sie moj szef wypowiedziec bo on ja kupowal hihihi ale jak dla mnie to raczej cena konkurencyjna
nic mi sie jeszcze nie zepsulo jestem zdziwiony bo juz 165 tys ponad a tu nic nawet turbo w doskonalym stanie w audi wymienialem turbine a we francuzie nic hmmm to chyba stereotypy ze francuzkie to sie psuje te czasy odeszly.
brak usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]