Lista ocen Renault Laguna III (9)

~balker
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Świetne auto, dlatego po kradzieży poprzedniego takiego egzemplarza polowałem na następny. Niestety na rynku bardzo ciężko o wersję z takim silnikiem, a jeszcze ciężej o auto z wiarygodną przeszłością.
~jaguar1984
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Bardzo cicha praca silnika, nawet przy wysokich prędkościach. Dobra elastycznośc 6. biegu już od 90 km/h. Rakieta to to nie jest ale przesiadając sie ze 160 konnej Skody Superb rodzicow czuje sie te 200 koni (Silnik)
~David017
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Auto w swojej klasie wyróżnia się stosunkiem jakości do ceny. Bardzo bogate wyposażenie i rewelacyjny silnik sprawiają że Renault Laguna III GT jest świetnym, uniwersalnym autem. Spokojnie pomieści bagaże na rodzinny wypad i nawet przy sporym obciążeniu jest żwawe i gwarantuje płynne wyprzedzanie. Spalanie, biorąc pod uwagę wielkość samochodu jest akceptowalne. Z minusów należy wymienić wnętrze, które z upływem czasu lubi zaskrzypieć tu i...
4,1
~piuus@op.pl
Hatchback 2.0T 16v 205KM 151kW
Moc 205 KM z turbiną daję miłe wrażenia z jazdy. Przy zakupie zastanawiałem się nad motorem 3.0 V6, ale nie żałuję ostatecznego wyboru. Tym bardziej, że na rynku wtórnym 2.0 T ma zdecydowanie lepsze wzięcie...
~Adi
Hatchback 2.0T 16v 205KM 151kW
Super fajne auto. Bardzo dobry silnik. Jedyny minus jest taki że ciężko znaleźć taki egzemplarz i się wcale nie dziwię.
~Kompozyt
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Jak na 4 cylindry bardzo dobrze. Elastyczność no jak to benzyniak z turbiną. Turbina zbiera się szybko a później można też pociagnać (Silnik)
~DYLAN
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Silnik rewelacja podatny na chip tuning, u mnie jest teraz 240km i 370 nm i sprawdza się super żadnych problemów ze sprzęgłem dwumasem jak na ten przebieg jest ok (Silnik)
~Piotrek
Hatchback 2.0T 16v 205KM 151kW
Ogólnie oceniam samochód bardzo dobrze. Jedynie co morze denerwować to skrzypiące lusterka podczas chowania się.
~mati