Lista ocen Renault Laguna III (60)

~kusy160
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
Ogólnie bardzo solidny samochód. Tapicerka mogłaby być trochę lepszej jakości. Bagażnik mógłby być trochę większy (konkurencja wypada lepiej). Ale generalnie gdybym miał kupować ponownie , kupiłbym tylko może ze skrzynią biegów automatyczną tym razem. Komfort jazdy bardzo fajny , w miesiącu robię około 1900 km. W jedną stronę około 900 km. Spalanie jest dość różne zależy dużo od stylu jazdy. Ostatni rok notowałem zużycie paliwa i wygląda to u...
~Mik
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Bardzo udane auto. Gdyby nie kolega na pewno nie rozpatrywałbym tej marki, a już na pewno tego modelu (patrz opinie o Lagunie II). Jak dla mnie jest wystarczająco przestronne i wygodne. Stosunkowo dynamiczne, jednak tu mogłoby być trochę lepiej. Spalanie też nie należy do najmniejszych, jednak mam świadomość, że to spore auto. Na tę chwilę awaryjność na bardzo zadowalającym poziomie.
~cbt57
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Samochód sprawia fajne wrażenie jednak psują je kiepskie spasowanie plastików, słabe wspomaganie kierownicy i denerwujące pierdoły do których należy się przyzwyczaić.
~MaciuKing
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Mogę zdecydowanie polecić wszystkim którzy poszukują rodzinnego auta w rozsądnej cenie i roczniku. Auto wyposażone b. komfortowo, silnik dynamiczny i w miarę oszczędny. Brak wad fabrycznych, dużo miejsca w środku i na bagaże. Ze względu na male zainteresowanie na rynku wtórnym większość egzemplarzy w zadowalającym stanie, bo żeby kupić to auto trzeba je chcieć, a nie kupować jak np Passata bo wszyscy kupują i jest ich mnóstwo. Mój egzemplarz z...
~SławekK
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Miałem duże obawy kupując to auto jako używane. Straszyli mnie widmem ciągłych awarii i postojów w serwisie. Teraz jestem zadowolony jak diabli - auto ma czystą przeszłość, jest zadbane i serwisowane i jeździ bez zaciachów. Lagunę III od poprzedniczki dzieli cała galaktyka.
~arkadio72wp.pl
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Ogólnie wrażenia mam bardzo pozytywne: materiały wewnątrz, wykończenie, spasowanie elementów (porównywałem \"szpary\" między poszczególnymi elementami nadwozia z w/w modelami), naprawdę bez uwag. W ocenie auta starałem się być obiektywny i nic nie cukrować, mam wieloletnie doświadczenie jako kierowca, miałem styczność krótszą lub dłuższą z wieloma modelami aut. Jeżeli komuś moje spostrzeżenia pomogły to bardzo się cieszę.
~Jan/tech-run
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Zakup Laguny był słusznym wyborem. Najlepszym dowodem jest fakt, iż jeśli jeszcze raz stanąłbm przed wyborem nowego auta-ponownie wybrałbym Lagunę.
~Francik
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Jak na razie jestem z wyboru bardzo zadowolony. Dużo podróżuję, więc wygodny i bezawaryjny samochód był bardzo pożądany. Jeżeli do tego jest ekonomiczny, to już jest rozwiązanie optymalne. Owszem nie jest to samochód idealny, bo takiego nie ma, ale nawet produkty niemieckie i japońskie nie są idealne, więc po co przepłacać. Przy wyborze raczej nie kierowałem się powszechnymi opiniami, ale miałem obawy, czy tym razem udało się Francuzom...
~everand
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Ma swoje wady jak kazde ale zdecydowanie warte uwagi szczegolnie ze wzgledu na stosunek jakosc / cena. Tanie wiekszosc oryginalnych (nowych) czesci.
~Paweł
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Użytkuję samochód 7 lat, ma teraz 360 tys. na zegarze. Wtryski nie padły, turbina nie padła, dwumas nie padł, DPF nie padł. Wszystkie "straszaki" dieslowe działają jak nowe. Wygodny, cichy, bezawaryjny, tani i prosty w naprawach. Za tą kasę ciężko znaleźć konkurencję. Dlatego też jeszcze nim już siódmy rok.