Lista ocen Renault Latitude (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R_LTTD
Sedan 2.0 dCi FAP 150KM 110kW
Patrze na to jako użytkownik od nowości. Wóz kosztował ok. 170 tys. PLN w wersji Initiale. Po siedmiu talach jest warte max. 20% ceny zakupu. To minus. W ciągu tych 7 lat nie miałem ani jednej awarii, żadnych problemów na drodze i zasadniczo poza jednym przebiciem opony nic nie przerwało mi podróży. W firmie mam MB S-klasse 320 - wiecznie coś nie działa w aucie bądź co bądź trzykrotnie droższym.
~Arab
Sedan 2.0 dCi FAP 150KM 110kW
Jest to samochód najwyższej jakości, oferujący warunki podróżowania porównywalne - dla mnie subiektywnie lepsze - niż uznane MB klasy E czy BMW 3 z rocznika 2012. Koszt jego zakupu dzisiaj jest śmiesznie niski - ok. 25% ceny salonowej. Trudno wyobrazić sobie lepszy stosunek korzyści do wydatków.
~Lalou
Sedan 2.0 dCi FAP 150KM 110kW
Tak jak pisałem, za tak wyposażoną limuzynę tego segmentu (A6, BMW5, Merc E) trzeba zapłacić min. 350 tys. zł. Dodając do tego jeszcze bezawaryjność i sensowne koszty obsługi, nie mam dylematu – należy się 5 gwiazdek.
~Thorgal1
Sedan 2.0 16v E85 140KM 103kW
Kupując je jako auto używane cieszy stosunek ceny do rocznika. Myli się ten kto porównuje go do laguny...bardzo się myli.
~Norbi Mazurek
Sedan 2.0 16v E85 140KM 103kW
Tu należy się gwiazdka ekstra. Ludzie w koszcie utrzymania Meganki macie pełno wymiarową luksusową limuzynę.
~axel
Sedan 2.0 16v E85 140KM 103kW
Za 80 tys zł ciężko kupić samochód tej klasy co Latitude.
~Rafał
Sedan 2.0 16v E85 140KM 103kW
Za taką cenę nie kupisz nic innego w tej klasie
~Darius
Bardzo korzystny zakup