Lista ocen Renault Master III (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sprintertrans@op.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Za te pieniądze powinno być 4 lata gwarancji. ps: w salonach renault trąbią o płatnych ofertach przedłużających dwuletnią gwarancję ale po wnikliwszej analizie tego bełkotu dochodzimy do smutnego wniosku że : oferta przedłużająca gwarancję dotyczy aut którymi właściciel nie ma zamiaru jeździć. Pojawiają się limity kilometrów a na końcu, po wysłuchaniu wszystkich moich pytań o cenę, warunki, dodatkowe wymagane przeglądy itp miły pan z obsługi...
~sprintertrans@op.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Ciężko mówić o cenie jeśli auto masz w leasingu.... :) .... płacisz, płacisz, płacisz ....i jeździsz. Po spłaceniu bolida jego wartość będzie mizerna więc albo nim dalej smigasz albo ładujesz się w drugi leasing i ...znowu płacisz, płacisz...... za auto które kosztuje 96 000zł zapłacę 30 % więcej tylko dlatego ze nie miałem gotówki. Ale przynajmniej robię to co kocham więc ...szerokości !
~MAJSER MASTER
Furgon 2.5 dCi 100KM 74kW
Wiadomo że mamy samochody wygodniejsze, jednak cena kusi. Dobrego Mastera kupimy w cenie dobitego LT, czy Sprintera a dobry sprinter zawsze kosztuje o połowe więcej od dobrej MASTERKI. Myślę że jest to dobre auto dla ludzi którzy rozpoczynaja biznes i na początku nie maja sianka na konkretne dostawcze pozycje. Auto w stosunku do ceny chyba i tak przechodzi samo siebie - pozdrawiam
~Robsik
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Zadowolony. Nie chciałem Mastera. Szukałem LT z 2005 lub 2006. Oglądałem ok. 20 sztuk, w każdym coś nie tak, a cena z kosmosu. Znalazłem 2 z 2006, ale cena mnie zabiła ok.45000 netto. Za Renatę dałem 65000 netto i mam nówkę. Wiem, że nie przejedzie tyle co LT, ale skończy się leasing za 3 lata i sprzedam póki się kupy trzyma, ponoć 300000 wytrzymuje.
~Paweł
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
cena zakupu auta 4 letniego z przebiegiem 140tys to 40tys brutto nie mało ale ten sam rocznik ducato, craftera czy sprintera lub iveco niebo a ziemia, może i ducato jest mistrzem jeśli chodzi o ilość sprzedawanych nowych aut ale zaden z konkurentów nie da nam takiego spalania i tak niskich kosztów eksploatacji
~sabek
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Panowie...co wy chcecie od mastera. Nie jest to super dostawczak ale daje rade. Wiadomo że im starszy tym więcej trzeba dołożyć,w poprzedniego włożyłem 10tyś w ciągu 1 miesiąca{master 2,8dti 2000r}, i nigdy więcej nie kupie używanego. Jesli chodzi o nowy to prawda 200000 tyś i do żyda. nie warto iść w koszty .
~PAWEŁ RACHWAŁ
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Master jest do pracy wiec jeśli szukasz taniego busa do brudnej roboty to w 100% polecam! Ma jeździć, mało palić i być tani w utrzymaniu i tak jest dla przykładu klocki hamulcowe przód koszt 120 zł, tarcze 200 zł, rozrząd 350 zł, nawet używane wtryski to 250 zł.
~Firma Transportowa
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Cena trochę naciągana pełna opcja za PacKlim 87tys zł z aluminiową skrzynią to dużo i to w promocji normalnie 110tys zł dzięki temu że w 2010 wszedł nowy model ale to tak i tak nieżle za sprintera gołego 130tys i tez się sypie
~Masrer dci 120
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
jak dla mnie cena 126 tys za ten samochód to troszkę dużo, ale nośącność samochodu i możliwośći jego to rekompensują, spokojnie można nim wieżć 1900 kg, i o dziwo samochód hamuje wtedy a nie zwalnia.
~Snajper
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Jak na używanego busa to można taniej transita kupić i będzie jeździł bo master jest w cenie. Poza tym trochę nudny w środku i słabo wyposażony.