Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (30)

~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Auto mam około 1,5 roku, wydaje się być całkiem w porządku, Jest kilka drażniących drobiazgów no ale może kiedyś to poprawią. Dość wygodny...dzięki pneumatycznemu fotelowi, widoczność świetna, duże lustra, wszystko pod ręką mnóstwo schowków. Całkiem ekonomiczny. Całość psuje trochę serwis... Przy wymianie szyby zostawili w aucie śmietnik, Pedantyczny nie jestem ale lubię mieć czysto i nie znoszę po kimś sprzątać... niestety przy odbiorze auta...
3,4
~szczerbat
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo przyzwoite auto a z drugiej permanentne awarie. Jeździlem ducato którym zrobiłem bez większych awarii 400 tys. tu po 150 wszystko zaczeło się sypać. Mam dziwne wrażenie że koncern Renault zapomniał że to auto ma służyć do pracy a nie do lansu. Tutaj wszystko jest za delikatne i przy intensywnym użytkowaniu sypie się w zastraszającym tempie.
3,8
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Ogolnie jestem zadowolony. Sa male niedociagniecia ale jes ich mniej niz w moim Jumperze, ktorego rowniez posiadam i komfort w kabinie poprawia chumor. Napewno nie nadaje sie do przeladowywania. Jumpera mam wzmacnianego i 1.5t nie robi na nim kompletnie wrazenia. Tutaj juz przy 1t autko lezy na glebie.
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Autko nowe, nowoczesne ciekawe stylistycznie o dość sporych oczekiwaniach biorąc pod uwage dobrą opinie poprzedników. Zaprojektowane praktycznie od nowa. Bardzo dobrze spełnia sie jako auto ciężarowe duże i szerokie drzwi boczne tylne również.Posiada wiele ciekawych rozwiązań poprawionych w stosunku do porzednika. Czas pokaże czy nie będzie mniej trwały od poprzednika.Czy drakońskie normy czystości spalin ni spowodują że obsuga silnika bedzie...
4,1
~przemar
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
jak mi serwis usunię usterki to bedę bardzo zadowolony bo już odejdzie stres że coś się może stać.
~Radek
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Rewelacja. Dbaj o samochód, a zarobi na siebie i na Ciebie. A jak ktoś ładuje dwa razy więcej niż można, nie szanuje silnika i turbiny to potem słyszy się \"opowieści z krypty\".
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Całkiem zwinne i ekonomiczne auto. Jakością wykonania plastików szoferki nie grzeszy ale ergonomią już prawie tak. Dużo schowków, dużo miejsca w środku.
3,7
~Kierowca inter parts
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Niby tylko 5km słabszy od ducato ale elastyczność na dużo gorszym poziomie. Do tego trzeba bardziej kręcić pi obrotach bo się dusi zbyt mocno poniżej 1.5 tys obrotów. (Silnik)
~Janusz
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
W porównaniu do poprzednika dużo się poprawiło. Kierowca będzie się czuł jakby wygrał los na loterii. Miejsce w kabinie stworzone dla pracy kierowcy bez zbędnych dupereli. Trochę powolny jak na swoje możliwości ale to nie wyścigówka. Pod maską rewolucja, wszystko pod ręką i łatwo sięgnąć do wszystkich płynów i żarówek. Po 20k km same pozytywy oby tak dalej.
3,1
~Mike z czerwonyego mastera
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Fajne auto ale tego co projektowal wnetrze bym mu zajebał w prawe kolano z bejsbola niech poczuje to co ja po przejechaniu 1000 km
Renault Master IV Furgon FWD