Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Auto mam około 1,5 roku, wydaje się być całkiem w porządku, Jest kilka drażniących drobiazgów no ale może kiedyś to poprawią. Dość wygodny...dzięki pneumatycznemu fotelowi, widoczność świetna, duże lustra, wszystko pod ręką mnóstwo schowków. Całkiem ekonomiczny. Całość psuje trochę serwis... Przy wymianie szyby zostawili w aucie śmietnik, Pedantyczny nie jestem ale lubię mieć czysto i nie znoszę po kimś sprzątać... niestety przy odbiorze auta...
~ppoloch
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
NIestety. Auto po pierwszym tysiącu kilometrów stanęło na autostradzie z awarią silnika. Przy tak niskim przebiegu, niemal po wyjeździe z salonu Asistans i autoryzowane serwisy potraktowały mnie jak bym zgłosił usterkę starej 20 letnie laguny. Asistans nie znalazł dla mnie auta zastępczego. Kazali czekać do 8 rano... a była godzina 22. W końcu znaleźli hotel. o 24 byłem w hotelu. Serwis nie chciał nawet zdiagnozować usterki......
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Autko nowe, nowoczesne ciekawe stylistycznie o dość sporych oczekiwaniach biorąc pod uwage dobrą opinie poprzedników. Zaprojektowane praktycznie od nowa. Bardzo dobrze spełnia sie jako auto ciężarowe duże i szerokie drzwi boczne tylne również.Posiada wiele ciekawych rozwiązań poprawionych w stosunku do porzednika. Czas pokaże czy nie będzie mniej trwały od poprzednika.Czy drakońskie normy czystości spalin ni spowodują że obsuga silnika bedzie...
~szczerbat
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo przyzwoite auto a z drugiej permanentne awarie. Jeździlem ducato którym zrobiłem bez większych awarii 400 tys. tu po 150 wszystko zaczeło się sypać. Mam dziwne wrażenie że koncern Renault zapomniał że to auto ma służyć do pracy a nie do lansu. Tutaj wszystko jest za delikatne i przy intensywnym użytkowaniu sypie się w zastraszającym tempie.
~Janusz
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
W porównaniu do poprzednika dużo się poprawiło. Kierowca będzie się czuł jakby wygrał los na loterii. Miejsce w kabinie stworzone dla pracy kierowcy bez zbędnych dupereli. Trochę powolny jak na swoje możliwości ale to nie wyścigówka. Pod maską rewolucja, wszystko pod ręką i łatwo sięgnąć do wszystkich płynów i żarówek. Po 20k km same pozytywy oby tak dalej.
~murphy6
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Samochód kompletny i idealnie dopasowany do moich potrzeb. Silnik świetny do jazdy po mieście. Mało pali i jest dynamiczny. Niemniej na autostradzie potrafi wypić większe ilości paliwa niż konkurencja. Miejsca w kabinie sporo i z dużą ilością schowków. Dwie poważne wady to wyciszenie oraz promień skrętu.
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Ogolnie jestem zadowolony. Sa male niedociagniecia ale jes ich mniej niz w moim Jumperze, ktorego rowniez posiadam i komfort w kabinie poprawia chumor. Napewno nie nadaje sie do przeladowywania. Jumpera mam wzmacnianego i 1.5t nie robi na nim kompletnie wrazenia. Tutaj juz przy 1t autko lezy na glebie.
~guciu24@poczta .fm
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
auto warte uwagi nowoczesne dobrze wykonane jak na dostawczaka. największą wadą jest bardzo słaby silnik i jego ogromne spalanie!!!!! gdy bym nie miał go w lisingu to już dawno bym go sprzedał!!! nie idzie wyrobic na paliwo
~Grzegorz
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Witam jeżdżę na długich trasach i stąd taki przebieg w dość krótkim czasie.Jak już zaznaczyłem wcześniej jeżdziłem mercedesami i bardzo długo zastanawiałem się nad zmianą ale nie żałuję
Dziennik kosztów dla Renault Master IV Furgon FWD
11,3
~Bartek
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Mam auto od nowosci. Bezawaryjnie przejechał 390tys km od Polski do Huszpani w kółkach. Nie rozumiem poprzednich negatywnych komentarzy. W sumie jak.dbasz tak masz. Polecam autko
Renault Master IV Furgon FWD