Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Pasażerowie na tle konkurencji mają naprawde luksus. Miejsca na nogi jest naprawde sporo, fotele są wygodne. Co do kierowcy to jest raczej przeciętnie. Pomimo wielu regulacji przod tyl góra dół i jeszcze ledzwia cieżko jest mi (185cm)znależć idealną pozycje za kirownicą . Co oczywiscie nie oznacza ze jest zle,mi osobiscie przeszkadza plastikowa obudowa drążka zmiany biegów
~Janusz
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Kierowca i pasażer zmieszczą się spokojnie nawet gdyby pochodzili ze stanów. Dobra regulacja fotela kierowcy. Na środkowym fotelu raczej trudno wysiedzieć (wystające korytko z miejscem na kubeczki) ale na do ślubu tym autem się nie wozi pary młodej.
~Mike z czerwonyego mastera
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Jest więcej miejsca niż w ducato i całej tej reszcie bliźniaków ale jak wcześniej pisałem bejsbolem bym z chęcią przestawił prawe kolano temu co projektowal konsolę środkowa i umiejscowienie dźwigni zmiany biegów.
~przemar
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
dużo miejsca dla dwóch osób z trzecią jest już mniej komfortowo. ja jeżdżę sam wiec full wypas :) dla mnie miejsca wystarczy a do małych ludzi nie należę. nie jest to sprinter ale za te pieniądze to nie oczekujcie códów
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Bujany fotel kierowcy to nie to samo co mam w dużej ciężarówce ale prawie. Jest wygodny w środku i dla pasażera i kierowcy. Na długich trasach sprawdził się bardzo dobrze. Można się przespać na siedząco.
~Olek1911
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Też daję pięć, schowków jest tyle że nie sposób zliczyc, stolik z siedzenia pasażera jest mistrzostwem w swojej klasie. Fotel wygodny. Mam 198cm wzrostu i trasa 700 km mnie nie meczy. 5!
~murphy6
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Ilość miejsca wystarczająca. Siedzi się bardzo wygodnie. Z pewnością większa ilość miejsca w porównaniu do Fiata Ducato, czy Peugeota Boxer.
~patoll1@wp.pl
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
dla kierowcy duzo miejsca ale pasazer nazekal ze deska rozdzielcza jest za bardzo wysunieta do siedzenia w sprinterze pasazer mial wiecej miejsca na nogi
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Jest 3 osobowe... ale jeżdżę z reguły sam... dla mnie jest ok... a i zdrzemnąć się jest gdzie w skrajnych przypadkach
~Kierowca inter parts
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Fotele fajnie miękkie ale trzymanie na boki zbytnuo nie istnieje. Schowek pod kanapa pasażera miazga pakowany i przydatny
Renault Master IV Furgon FWD