Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike z czerwonyego mastera
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
W aucie jest dość ciepło ,to tyle dobrego . W aucie brak miejsca na filtr kabiny w wyniku czego dostają się liście do wentylatora , i znowu pań inżynier nie popisał się umiejscowienie wentylatora dostęp do niego jest dość utrudniony
~przemar
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
jak na busa ogrzewanie jest ok,w zimie podczas jazdy w bardzo niskiej temperaturze (dochodziła do -26 stopni Celsjusza) nie mogłem go rozgrzać tak żeby było ciepło - nie przysłaniałem tekturą chłodnicy.w tym roku zrobię to i sprawdzę czy to coś daje.
~Kierowca inter parts
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Jeszcze przez pół roku i 40k km nie miałem możliwości zbytnio sprawdzić ale obieg wewnętrzny i tak zasysa zapachy z dworu do środka. Gdansk- szadulki porazka niekiedy w nocy
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Klima w lecie bardzo wydajna, ogrzewanie w zimie również szybko pozwala osiągnąc przyjemną temperature.pokrętła od ogrzewania i klimy poręczne i łatwe w obsłudzem
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Bardzo szybko sie nagrzewa, doslownie po kilku kilometrach ma juz swoja temperature. Co do klimy, to nie wiem bo jeszcze nie bylo potrzeby jej uzywac.
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Działa tak jak w wielu reniach. Klimatronik robi swoje a ja mogę mu zaufać. Nawet nie wiadomo kiedy się włącza, klimat jest taki jak trzeba, dba o szybę sam.
~guciu24@poczta .fm
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
jeżdze w okresie zimowym i szybko sie kabina nagrzewa teżjest ok. zobaczymy jak będzie latem czy da rade climatronic bo taki posiadam
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
szybko grzeje szybko chłodzi, mam klimę manual mimo wszystko nie trzeba ciągle majdrować pokrętłami...
~Radek
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Jeszcze nie wiem bo dopiero odebrałem. Mam klimatyzację więc podejrzewam, że będzie przyjemnie.
~Olek1911
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Doskonale, szybko sie nagrzewa w zimę, i nie ma problemu z odparowaniem szyb. Kolejny plusik
Renault Master IV Furgon FWD