Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemar
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
doskonała widoczność siedzi się wysoko i na wszystko patrzy się z góry. Regulowany fotel w pionie i poziomie daje dużo możliwośći. Czasami podczas skręcaniu duże lusterka przysłaniają kąt widzenia.ale pozatym ok
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
siedzi się wysoko więc i widoczność jest świetna... duże okna duże lustra... mam wersje furgon więc odwracanie się przez ramie nie wchodzi w grę jednak czujniki parkowania ułatwiają sprawę
~szczerbat
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Tak jak w busach czyli więcej niż dobra. Jeden minus to szybko brudzące się lusterka szczególnie na autostradzie. Przy brudnej nawierzchni i dużej prędkości co 30 min pauza na czyszczenie lusterek.
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Nie można narzekać, dobrze widać przodu, mocne światła. Doświetlanie zakrętów słabe. Kamera cofania przeciętna, monitor mógłby być stały np w nawigacji, a nie otwierany ze słonecznikiem.
~Mike z czerwonyego mastera
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Widoczność dość dobra do momentu kiedy zacznie padać wtedy na lusterkach jest pełno wody i na małych szybkach przez które patrzy się w lusterka
~Radek
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Jak na busa rewelacja. Mam zwykłe lusterka ale i tak są zaje...:) Ponieważ mam pełen furgon to w ramach opcji dobrałem czujniki parkowania - nie żałuję.
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Co do widoczności nie mam również żądnych zastrzeżeń. Szyba przednia odpowiedniej wielkości, lusterka duże ogrzewane regulowane el dają poczucie bezpieczeństwa
~Janusz
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Siedzisz wyżej niż w poprzednim masterze i autach typu boxer więc widzisz więcej. Brak elektrycznego sterowania dolnym lustrem (a boxer ma)
~Mariusz
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Komfort dobry, kabina ergonomiczna, za krotnie siedzenie kierowcy, bardzo niepraktyczna obsluga radia- katastrofa.
~Kierowca inter parts
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Lusterko w słoneczku miazga plus. Minus brak regulacji dolnych lustereczek w lusterkach bocznych
Renault Master IV Furgon FWD