Lista ocen Renault Megane I Cabrio (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Chwilę musiałem się zastanowić czy cokolwiek się zdarzyło: spalona żarówka podświetlająca wyświetlacz, żarówki w reflektorach (bardzo łatwa wymiana-duży + !!!), wytarła się farba na prowadnicy tylnej szybki, kierownica (skóra) - do ponownego obszycia, szyba pasażera podnosi się powoli - prawdopodobnie prowadnica do przesmarowania. Jak go kupowałem (przebieg 120 tys.) pan mechanik mówił, że łożysko w tylnym kole trochę słychać, ale od tego...
~bartek
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
można się przyczepić do drobnostek elektronicznych to znaczy np jak otworzę drzwi i w tym czasie zgaszę silnik to lampka nad lusterkiem nie zgaśnie nawet po zamknięciu drzwi, Jak zgaszę auto i otworzę drzwi to się zapali jak powinna i zgaśnie po chwili czyli działa wtedy normalnie :) taka pierdółka :) poza tym szyby elektryczne działają wszystkie poprawnie , elektryka dachu też w porządku , podgrzewanie lusterek ok :)
~Akuku
Cabrio 1.4 i 16V 95KM 70kW
klopoty z antena zewnetrzna przy ok 50 000 przebiegu zapiekla ise i podczas demontarzu zostala w rece :P czasami wyskakuje zaczep tapicerki drzwi tylnych (zdazylo mi ise 2 razy) ale wystarczy mocniej walnac i jest juz na swoim miejscu :)
~rys-adam@o2.pl
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Jeśli wszystkie części eksploatacyjne oraz płyny zmienia się na czas wówczas nie ma najmniejszych problemów
~KAMIL
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
JEST BARDZO DOBRZE TYLKO TE UPIRDLIWE CZUJNIKI. KOSZTA OD 50ZŁ DO 120 ZŁ.
~WuWu
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mała usterka centralnego zamka. Naprawione we własnym zakresie.
~Apollon
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Kompletnie nic mnie nie zawiodło w tym samochodzie;)
Renault Megane I Cabrio