Lista ocen Renault Megane I Cabrio (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z rzeczy dziwnych - przycisk centralnego zamka na konsoli od strony pasażera (kto to wymyślił?), elektryczne opuszczanie tylnych szybek-pomiędzy przednimi fotelami i trochę cofnięte, wcale nie przeszkadza, ale trochę dziwi. Reszta - prosta w obsłudze, intuicyjna. Brak schowków, brak trzymacza kubka. Jeżeli komuś nie przeszkadza brak MP3 będzie się cieszył ze sterowania radiem pod kierownicą-wg mnie dużo lepiej pomyślane niż w wielu nowszych...
~rys-adam@o2.pl
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Zależnie od potrzeb jeśli ktoś ma rodzinę wiadomo że nie kupi cabrio, chyba że jako kolejny samochód. Samochód zdecydowanie dla osób młodych podróżujących z jednym pasażerem bądź na krótkich trasach z kompletem 4 osób. Jak dla mnie idealny samochodzik pozwalający zapakować się dwóm osobom na trzy tygodniowy urlop;)
~WuWu
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest dobrze, chociaż przydałyby się jakies uchwyty na napoje i chociaż o jeden schowek więcej. Jak na cabrio to bagażnik jest całkiem spory.
~bartek
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
wszystko w sumie pod ręką i intuicyjnie można znaleźć. szybko po zakupie złapałem gdzie leża jakie przyciski.
~pioter
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
brak schowków i cupholderów. Fotel mogłby sie nizej opuszczać bo mam głowe na równo z belką dachu
~Akuku
Cabrio 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tu ani dobrze ani zle- obsloga wentylacji i ogrzewania troszke za nisko reszta moze byc
~Apollon
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, bardzo fajnie dobrane i ułozone
~aleksander_chandrała
bardzo dobra