Lista ocen Renault Megane I Cabrio (10) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogrzewanie jest chyba wzmocnione w stosunku do nadwozi zamkniętych. U mnie nagrzewa się błyskawicznie i nawet przy dużym mrozie w środku jest gorąco-trzeba zmniejszać temperaturę pokrętłem. Ciepły nawiew na tylną szybę - ekstra rzecz. Klima - bez zastrzeżeń. Jest chłodno nawet w upały. Uważam, że pomimo, iż to kabrio warto jednak mieć klimę.
~bartek
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
to cabrio i ludzie myślą że zimą będą marznąć a tak naprawdę grzeje bardzo dobrze ,czasem trzeba otwierać okno bo za gorąco, poza tym nawiew dobrze usuwa parę na szybach . auto niby ma klimę bo jest oznaczenie A/C na konsoli ale coś nie działa , nie wnikam w to bo jak gorąco to dach otwieram :)
~rys-adam@o2.pl
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Rewelacja nie spotkałem jeszcze samochodu z tak mocnym ogrzewaniem, przy -20C niewiele osób jest w stanie wytrzymać wysoką temperaturę w środku samochodu, ogrzewanie jest tak wydajne że pozwala swobodnie jeździć z otwartym dachem już przy 4C. Klimatyzacja mimo iż manualna, znakomicie spełnia swoją funkcję.
~Apollon
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
Rewelacja jak na wiekowy już samochód bije na głowę wszystkie inne samochody jakimi miałem przyjemność jeździć a był to np: Nowy mercedes klasy S, BMW 645, Lexus GS450h i wiele innych luksusowych wozów
~Akuku
Cabrio 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo wydajne dmuchawa na maksymalnych obrotach powoduje odczucie jazdy kabrioletem choc wtedy troche jest glosno :) ogrzewanie rewelka nawet -20 stopni nie straszne na zewnatrz.
~WuWu
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacja. Szybko się nagrzewa. W zimie nie odczuwamy wrażenia ze auto ma dach z materiału
~marta
Cabrio 2.0 i 16V IDE 140KM 103kW
bardzo szybko się nagrzewa i do dosc wysokiej temperatury zimą idealnie
~KAMIL
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
DOSKONAŁA NAPRAWDE BARDZO SZYBKO SIE NAGRZEWA. LATO BEZ DACHU.
~pioter
super wydajne grzanie