Ocena kierowcy - Renault Megane III Coupe

ignas1415, 10 lat temu
Silnik 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Rok produkcji 2010
Renault Megane III Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko mnie mile zaskoczyło :)
Ja jestem zakochany.
Nie narzekam. Daje radę chociaż czasem na trasie przy 5 osobach wymaga redukcji to i tak jest to dość bezpieczne wyprzedzanie. Nie wiem czy to ze względu na wersję Sport/Coupe ale silnik troszkę agresywniej brzmi. Jak dla mnie to na plus ;)
Ogólnie daje rade zobaczymy jak będzie później ;)
Zawieszenie idealne jak na seryjne. Idealnie się spisuję przy tym silniku. Pokonywane zakręty to czysta przyjemność i nie muszę się martwić, że wylecę do rowu :)
Niestety widoczność do tyłu nie istnieje dlatego warto zainwestować w czujniki parkowania ;) Ale to w końcu buda Coupe
Nie jest źle. Dobrze, że rozstaw osi jest taki sam jak w wesji HTB dlatego z tyłu nie jest strasznie ciasno.
Brak zastrzeżeń nie wiedziałem czy dobre czy doskonałe ;) Dlatego wybrałem kompromis.`
Przestrzeń dla kierowcy do czterech osób wystarczająca. Najgorzej jest przy 5 osobach na pokładzie.
Nie wiem czy to ze względu na sportowe aspiracje ale we wnętrzy słychać trochę pomruku.
Nie narzekam
Powinni nie dawać tak dobrych promocji na to auto ponieważ to obniża jego wartość na rynku wtórnym. Przecież auto jest na tyle dobre, ze powinno uzyskiwać większą cene
Dwa drobiazgi do tego jeden z nich związany z ogranicznikiem drzwi (20 zł nowy) ;) I jeden błąd na desce rozdzielczej który sam się naprawił :)
Przez 50 tys km zero problemów.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16v TCe 130KM 96kW [l/100km]

6,6