Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Grandtour Facelifting 1.6 16v 100KM 74kW
Wydłużony rozstaw osi w stosunku do hatchbacka robi robotę. Ja mam 175 cm wzrostu, fotel pod siebie ustawiam tak, żeby nie był on w najniższej pozycji, a kolana mam zawsze zgięte w czasie jazdy, bo nie lubię wciskać pedałów na wyprostowanej nodze. To daje przestrzeń za mną jak w samochodzie o klasę wyżej. 1 gwiazdka mniej za to, że siedziska foteli przednich mogłyby być dłuższe, a ich oparcia szersze na wysokości barków (fotele standard).
~Hr'k
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Sporo miejsca. Potrzebowałem auto z taką ilością przestrzeni by można było się bez problemu zmieścić na siedzeniu pasażera mając za sobą fotelik dziecięcy skierowany tłem do kierunku jazdy (czyli bezpieczniejsze o wiele od tych najpopularniejszych w Polsce, ale zajmujące więcej miejsca) i jest ok.
~Johann
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Dużo miejsca, wygodne fotele bardzo dobrze trzymają na boki. Niektórzy narzekają na krótkie siedziska, ja nie (mam 176 cm wzrostu) Z tyłu też jest naprawdę super. 5-ta osoba siedzi na małym garbie więc dłuższa podróż na pewno nie będzie komfortowa, ale to chyba norma.
~morpheus
Grandtour Facelifting 1.4 TCe 130KM 96kW
Kierowca i pasażer nie mają na co narzekać - miejsca na ramiona i nogi wystarczająco. Z tyłu trzy osoby pojadą, choć nie wybitnie komfortowo. Przy zamontowaniu dwóch fotelików - nikt już w środek nie wejdzie, nie zmieści się też już trzeci fotelik.
~admad
Grandtour Facelifting 2.0 16v TCe 180KM 132kW
Ogólnie jak na auto tego rozmiaru, to miejsca dla pasażerów z tyłu mogłoby być więcej. Bagażnik jest bardzo duży (nawet za duży), bez problemu producent mógłby zwiększyć komfort pasażerów kosztem nieco mniejszego bagażnika.
~Marcin
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Przestrzeni jest dużo (trochę mniej niż w Mondeo,ale to znacznie większe auto). Bagażnik jest duży i bardzo foremny. Dzieci w fotelikach mieszczą się bez problemu.
~Twardy82
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Są wieksze auta, ale dla rodziny 2+1 o przeciętnych wymiarach i wadze, wystarcza aż nadto. Trasę 800km robię bez postoju! nie czuję w ogóle zmęczenia - fotele rewelacyjne!
~agartii
Grandtour Facelifting 1.6 16v 110KM 81kW
Sporo miejsca z przodu z tyłu i w bagażniku, No, może za wyjątkiem szerokości tylnej kanapy. Troszeczkę przy ciasnawo, ale za to duża przestrzeń na nogi, gorej z tą na głowę.
~hiciu_24
Grandtour Facelifting 2.0 16v 140KM 103kW
Ktoś by mógł powiedzieć że z tył mogłoby być więcej miejsca na nogi - ale to nie segment D. Przestrzeni jest adekwatnie do segmentu samochodu.
~gretz
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
OK - nie zmienia się z przebiegiem :) teraz mam auto klasę wyższe ale miejsca z tyłu przy 2 fotelikach na isofix w megance było więcej - BRAWO
Renault Megane III Grandtour Facelifting