Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Grandtour Facelifting 1.6 16v 100KM 74kW
Nie mam się do czego przyczepić za bardzo w tej kwestii. Zarówno lusterka, jak i powierzchnie szyb są wystarczająco duże...No jakby się mocno czepiać, to lepiej nie podjeżdżać za blisko sygnalizatora na skrzyżowaniu, bo trzeba się wtedy nieco pochylić/przekrzywić na fotelu, żeby dojrzeć światła. Ale to może wynik tego, że moja wersja ma fabryczną kamerę w lusterku, która zabiera nieco powierzchni przedniej szyby.
~PawelWarsaw
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Mimo, że to kombi nie mogę wyczuć gdzie się kończy samochód, z przodu też parkuje na czuja - może kwestia obycia z nim. W lusterkach widać dobrze, nie mam problemów z nim podczas jazdy.
~Johann
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Niestety we wszystkich współczesnych samochodach nie widać przodu, tu także. Poza tym to w porządku. Czujniki z przodu i tyłu oraz tylna kamera cofania bardzo pomagają przy parkowaniu.
~agartii
Grandtour Facelifting 1.6 16v 110KM 81kW
Słupki boczne z przodu troszeczkę przysłaniają, lepiej również zamówić sobie czujniki parkowania. Są jednak troszkę mało czułe i mniej precyzyjne jak te np. które miałem w skodzie.
~hiciu_24
Grandtour Facelifting 2.0 16v 140KM 103kW
Adekwatna do typu samochodu - należy jednak pamiętać że czujniki parkowania w takich samochodach przy parkowaniu w mieście są już czymś niezbędnym.
~Piotr
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
W wersji z czujnikami parkowania przód/tył i kamerą cofania, bez zarzutu... ale gdyby nie to, to byłoby naprawdę ciężko do tyłu. Nieco duże przednie słupki.
~Hr'k
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Jak na współczesne auta tego typu jest dobrze. Widoczność do tyłu bardzo poprawiają lusterka boczne. Z przodu maska nie zasłania widoczności.
~Przemekop
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Brak większych zastrzeżeń, poza widocznościa za slupkiem A przy cofaniu- fotel pasazera skutecznie zasłania całą boczną tylną szybę.
~alek
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
przy cofaniu jest kiepsko. W zakrętach w lewo łapię się na tym że przesuwam głowę w prawą stronę, bo słupek zasłania.
~morpheus
Grandtour Facelifting 1.4 TCe 130KM 96kW
Nie ma na co narzekać. We wszystkich kierunkach jest dobrze. Standardowo przeszkadzają nieco słupki i lusterka.
Renault Megane III Grandtour Facelifting