Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Grandtour Facelifting 1.6 16v 100KM 74kW
Tragedii nie ma, ale zawsze mogło by być lepiej. Choć może czepiam się na wyrost, bo mowa o samochodzie dla "Kowalskiego" a nie o aucie premium. Do 90 km/h jest naprawdę ok, do 100-100 km/h znośnie, a przy wyższych prędkościach daje o sobie znać głównie brak 6. biegu w trasie. Wiatr nie robi wielkiego hałasu, bo karoseria jest opływowa.
~morpheus
Grandtour Facelifting 1.4 TCe 130KM 96kW
Jak już pisałem przy opisie silnika - pod względem wyciszenia jest to po prostu czysty luksus. Silnik słychać wyłącznie podczas dynamicznego przyspieszania. Na co dzień niemal się o nim zapomina. Poza silknikiem nie dopływają do kabiny żadne szczególne dźwięki. Co oczywiste - przy wyższych prędkościach docierają szumy powietrza opływającego samochód.
~alek
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
świst wiatru w uszczelkach drzwi powyżej 130km/h, wg mnie zbyt głośno słychać silnik. Ale to chyba taka przypadłość Renault. Brak izolacji ściany przegrody silnika i maski. Polecam wyciszenie matami. Ja mam przednie drzwi, bagażnik ( podłoga bagażnika jest plastikowa!), klapa bagażnika i blachę pod tylną kanapą. Kosztuje ale warto.
~Marcin
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Wyciszenie dobrze przy umiarkowancyh prędkościach, przy autostradowych jest w kabinie głośno i to zarówno od silnika jak i szumu wiatru.
~agartii
Grandtour Facelifting 1.6 16v 110KM 81kW
Silnik głośny powyżej 3000 tyś. Może jakby założyli podbitkę pod maskę silnika byłoby lepiej. Ale to przecież koszt 1 euro na samochód.
~Przemekop
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Wyciszenie silnika rewelacyjne, jednak zbyt wiele odgłosów dochodzi z zewnątrz. Podczas jazdy nadmiernie słychać szum opon.
~Hr'k
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Nie jest to limuzyna ale jak na klasę jest bardzo dobrze, a już zdecydowanie lepiej niż Škoda
~hiciu_24
Grandtour Facelifting 2.0 16v 140KM 103kW
Bardzo dobre - normalna rozmowa z pasażerem z tył jest możliwa do 150km/h.
~Johann
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Jest super. Bardzo dobrze wyciszony silnik. Nawet powyżej 140 km jest nieźle.
~Twardy82
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Na autostradzie powyżej 120 km/h trudno porozmawiać przez bluetooth.
Renault Megane III Grandtour Facelifting