Lista ocen Renault Megane III Grandtour (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Moje 1 renault
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Za te pieniądze można kupić innego może nie będzie aż tak wypasiony bo wyposażenia renowce nie można zrzucić oraz wyglądu ale te skrzypiace plastiki i notorycznie usterki zasłaniają te pozytywy.
~MichalVTS
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
W przedziale cenowym w którym mieści się Megane, trudno o tak samo dobry samochód. W podobnej cenie żaden z samochodów (w tym wieku) nie oferuje tak bogatego wyposażenia, niezawodności i kosztów utrzymania.
~Michał
Grandtour 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Idealnie kupiłem 3 letnie auto z przebiegiem 142 tyś km za mniej niż połowę jego początkowej ceny. Przez 70 tyś km ani jednego przypadku unieruchomienia auta przez usterkę (poza akumulatorem)
~darek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Nabyłem auto nowe. Za cenę ok. 60.000 dostałem świetnie wyposażony samochód, o ciekawym wyglądzie. U konkurencji, zwłaszcza niemieckiej musiałbym za podobnie wyposażony samochód zapłacic 15.000 zł więcej
~Radek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
I tak drogo jak na ten rocznik bo niski przebieg. Jednak w porównaniu z kosztem nowych lub prawie nowych aut to praktycznie dobre auto za darmo.
~Lennyx
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Jak na ten rocznik stosunek jakości do ceny oceniam na bardzo dobry, nie kupimy z takim wyposażeniem dobrego rocznika wśród innych marek.
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Stosunek jakośc -cena rewelacja. W tej cenie chyba nie ma na rynku samochodu z takim wyposażeniem, w którym zastosowano materiały takiej jakości.
~Robert
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto za cenę jaką kupiłem i dokonałem kilku napraw jest dość ekonomiczne. Boję się o przyszłość sprężarki dpf itd. ale czas pokaże.
~Michał
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Prawdziwy dostęp bezkluczykowy, automatyczna klima, światła i wycieraczki - a wszystko to działa jak tego oczekuję.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Newbojkot
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Ja uważam, że jest bardzo dobrze. Dośc bogate wyposażenie (nawigacja, klima automatyczna, 6 poduszek, tempomat itp.)
Renault Megane III Grandtour