Lista ocen Renault Megane III (11)

~Michał
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Samochód naprawdę fantastyczny nie rozumiem ludzi którzy piszą że deska rozdzielcza słabo spasowana że słabe plastiki (bmw 535d f10 nawet mercedes s ) wielokrotnie droższe również ma skrzypiące plastiki jak się poszuka nie tak bym oceniał to auto pamiętajmy że można było je kupić od 60 tys a w obecnych czasach ich ceny względem rocznika naprawdę są bardzo przyzwoite na to co oferują elektryczne fotele, szyby,lusterka, navi, pełny klimatronic,...
~Marcin
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
bardzo dobry stosunek ceny do jakości, auto dla ludzi rozsądnych. deska rozdzielcza nie skrzypi, jednak skrzypią uszczelki w drzwiach (miekkie nadwozie). Silnik 1.5 dci 90km fap - OK, bez problemów.
2,6
~JFK_pl
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
niewygodne i przekombinowane auto, okropne zawieszenie, dychawiczny motor, tandetne plastiki wewnątrz i wąskie twarde fotele sprawiają że nie mam ochoty do tego auta wsiadać a myśl o dłuższej trasie psuje mi humor, dobrze wygląda z zewnątrz ale wyglądem się nie jeżdzi
~Piotr
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
ogólnie ok, autko w miarę dynamiczne w cyklu miejskim, autostrady - nie specjalnie, zwrotne, lobię nim jeździć po mieście - najbardziej razi mnie jakość wykonania, podczas ostatnich mrozów straszenie wszystko trzeszczało, skrzypiało a nawet stukało (myślałem ze to zwieszenie, ale z nadejściem wiosny auto ucichło) ja rozumiem że to budżetowe auto, ale miałem wrażenie że samochód się rozleci, nie wiem czy to we wszystkich autach ale lakier to...
~Tomek Marecki
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, spalanie 4,5-5,5 /100km - fenomenalnie. Komfort jazdy w tym segmencie oceniłbym na doskonały, dobrze wyposażony już w standardowej wersji. W zakrętach trzyma się bardzo dobrze, ostre winkle to czysta przyjemność, po polskich drogach stosunkowo miękkie (ale bardzo zwarte i wyczuwalne) a mam porównanie z Focusem I i wiem co piszę :) W stosunku do cen jakie są oferowane z 2 ręki to na pewno nie brałbym nic...
~Youyou
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
90KM szału nie robi, ale do normalnego poruszania się wystarczy. Na autostradzie 150 km/h jedzie bez problemu. (Silnik)
~I. Witold
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Bardzo udany model , poprzednik mial kontrowersyjną urode i był niedopracowany. Megane III zmienilo obraz renault na +
~motyl090
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Bardzo dobre auto jeśli kogoś zadowala jazda do 140 km/h, niskie spalanie oraz koszty utrzymania.
4,1
~Aro82
Grandtour 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Ładne i funkcjonalne auto. Bezawaryjne, mimo obaw nie ma żadnych problemów z FAP-em, choć jeżdzę na trasie.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III
5,9
8,7
9,1
~Mrcin
Hatchback 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Kosztuje połowę tego co np VW Golf a jest taki sam TAK!! taki sam, ale tańszy. ( Mam Golfa V 1,6 benzyna NIE polecam !!!!!!!! ) (Stosunek jakość/cena)