Lista ocen Renault Megane III (5)

~Johann
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
To mój pierwszy samochód i po ponad roku użytkowania mogę szczerze polecić kombi z silnikiem 1.6 dci 130 km. Mam wersję Bose, jest to bardzo dobre wyposażenie. Kupiłem z przebiegiem 189 tyś. km, a przejechałem ponad 50 tyś km. Wymieniłem łącznik stabilizatora, łożysko koła i poduszkę amortyzatora. Olej wymieniałem co ok 15 tyś km. Samochód ani razu mnie nie zawiódł, zero problemów z filtrem cząstek stałych czy elektryką. Duża przestrzeń dla...
~Przemekop
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Samochód dający bogate wyposażenie za względnie niska cenę. Zwawy, ekonomiczny i co najważniejsze bezawaryjny. Dobre wrażenie zepsuć mogą wszeobecne trzeszczace plastiki. Radziłbym szukać wersji bose, która jest bogato wyposażona i (jak na marke renault) wolno traci na wartości.
~gretz
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
to mój 2 wpis na temat tego auta (pierwszy był po roku i 45 tys. km) Właśnie się z autkiem rozstałem (sprzedane), ale miło będę go wspominał - prawie 200 tys km i ZERO problemów. Może miałem szczęście i trafił mi się super egzemplarz - ale auto spisywało się wyśmienicie.
~er
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Niezły samochód, jednak jakość tapicerki i lakieru powinna być nieco wyższa
4,1
~gretz
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
ok - miałem obawy o START/STOP ale jest OK - zobaczymy jak wpłynie to na trwałość silnika. (Silnik)