Lista ocen Renault Megane III (11)

Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Absolutnie pojazd warty wciąż uwagi pod warunkiem spokojnej eksploatacji i porządnego serwisu co rok . Na razie brak jakiejkolwiek większej awarii.
4,1
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Kupiony dość szybko, bez głębszego zastanawiania się i na razie .... daje radę ! Gdyby nie było DPF - byłoby bardzo dobrze. Nawet pomijając wpadki dotyczące karoserii czy zbyt małej przestrzeni dla pasażerów z tyłu.
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Na pewno mocna 4 z plusem, szkoda że już nie robią takich samochodów. Sprzedałem za dobra cenę i przy rozsądnym eksploatowaniu jeszcze sporo pojeździ. Czy nowy pojazd będzie tak sam dobry jak ten ? Nie kupie Renault megane tylko dlatego że obecne silniki nie umywaja się do poprzednich.
~Kierowca1970
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Nigdy nie myślałem o zakupie "Francuza" a jak na razie jest całkiem dobrze.
~Kwiat
Coupe 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Jak wiadomo samochód to skarbonka i nie każdy egzemplarz jest super dbamy .Ja jednak wtrafiłem na 2 egzemplarze w super stanie z powłoką anty korozyjną i nic się nie dzieje tylko jeździć .
~maci
Coupe-Cabriolet 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Mogło by być ciut więcej miejsca na tylnej kanapie. Ale to w końcu kabriolet.
~BREX
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Sprawuje się super . Niezawodny pod warunkiem corocznej wymiany oleju i filtrów.
~Mati
Hatchback 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Przy kupnie wymiana zimeringu, uszczelnienie miski olejowej, oraz uszczelnienie jednego wtrysku, wymiana chłodnicy klimatyzacji , na wszystko dostałem rabat w komisie przy zakupie . Warto oglądać auto z mechanikiem , jak narazie sprawuje się fantastycznie spalanie w trasie około 5l przy oszczędnej jeździe miasto w zimie 7.8
~Marcin
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Po 50 tys. przebiegu pali więcej. Coraz trudniej zejść na trasie poniżej 4,8. Może moja noga jest coraz bardziej ciężka:). Tanie paliwo też nie motywuje do oszczędnej jazdy:) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~nardiusz
Coupe 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
mialem audi a3 w 110 KM dieslu...naprawde lepiej sie zbieralo niz 130 KM megane. nie mam pojecia dlaCZEGO TAK JEST (Silnik)