Lista ocen Renault Megane IV Grandcoupe (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sartoris
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
W tej cenie porównywalnie można kupić dwa modele: Astrę z silnikiem 1.4T - słabiej wyposażoną. Mazdę 3 z silnikiem 1.5 - słabiej wyposażoną. Co kto lubi. Mnie Megane podoba się bardziej. Za cenę poniżej 70.000 zł dostajemy najwyższą wersję wyposażenia. W cenniku na 2017 r. Megane BC z silników benzynowych był 1.6 manual oraz 1.2 TCE ze skrzynią automatyczną. Różnica cenowa była bardzo duża. Na rok 2018 pojawił się 1.2 ze skrzynią manualną -...
~Andrzej
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Materiały bardzo przyzwoite (wersja Winter Edition). Brakuje jednak w tak dość bogatej wersji podstawowych dzisiaj już systemów antykolizyjnych (automatycznego hamowania przy małych prędkościach, asystenta pasa ruchu).
~killer1
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Materialy, spasowanie i wyposazenie naprawde sa bardzo ok. Wstawki aluminiowe wygladaja na prawdziwe aluminium. Jesli sa naprawde aluminiowe - super. Jesli z plastiku - niezle imituja aluminium. Szczerze polecam.
~Marcin
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
To auto klasy niższej średniej i ekonomiczne. Brakuje pewnych rozwiązań które zapewniją komfort - np. wyściełania schowków, półek filcem wyciszającym - ale widocznie to straszne koszty :)
~Łukasz - Wrocław
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Muszę przyznać, że główny konkurent, czyli octavia jest bardziej dopracowanym samochodem (silniki, zwieszenie, skrzynia biegów), ale droższym w podobnym wyposażeniu o ok 10 000 zł.
~Janusz Nowak
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Nowy z dużym rabatem, tak. Za cenę katalogową nie. Szybko traci wartość. Lepszym rozwiązaniem kupno kilkuletnie po leasingu za połowę ceny nowego.
~Lukasvip
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
za Megane w wersji Life zapłaciłem po rabacie 57tys z lakierem bez dune.Brałem jeszcze pod uwagę astrę essentia i seata leona reference i forda focusa Trend.
~Marfan
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 140KM 103kW
Gdyby nie wkurzające, denerwujące stukania, pukania i luzy, których serwis nie chce usunąć byłoby ok. a tak to żałuje każdego grosza!
~Aleksandra
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 115KM 85kW
Wiadomo, nie ma co oczekiwać biorąc pod uwagę cenę i fakt, że to renówka, ale wydaje mi się że pewne standardy powinny być zachowane.
~Użytkownik M
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Samochód ogólnie zrobiony ze słabej jakości materiałów bardzo delikatny za te pieniądze spodziewałem się lepszej jakości.
Renault Megane IV Grandcoupe