Lista ocen Renault Megane IV Grandtour (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Dla mnie bomba :) nowe samochody są produkowane masowo ii to trzeba sobie uświadomić... Do wszystkich, którzy z niebywałym ekspertyzmem komentują każdy nowy samochód powie coś banalnego: "TO JEST RENAULT" :) jeśli szukacie cudów na kiju to osobiście polecam ręcznie składanego Rolls-Royce'a :) jeśli ktoś szuka samochodu "na codzień" i po prostu przemieszczacza, a nie doszukuje się w kombi serwowanym przez Renault cech...
~Maliniak
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Za tą cenę (65000) konkurencja proponowała auta w wersji podstawowej, bieda. Megane ma super materiały, bez twardych, topornych plastików. Wzbogacona wersja ZEN w zupełności wystarcza no i opony zimowe. Nie wspomnę o wyglądzie. Robi wrażenie.
~Kacper
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
troche aut przetestowalem zanim zdecydowalem sie na megana.wygral tym ze w tej cenie nie umialem znalesc nic co by tak przykulo moja uwage.inne auta wydaly mi sie takie standardowe i oklepane a w nim wnetrze jak i cala buda sa inne. na duzy plus.
~Bartek
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Moim zdaniem w tym segmencie ciężko jest znaleźć lepsze rozwiązanie. Samochód aspiruje raczej do kategorii zbliżającej do premium, przy zachowaniu stosunkowo średniej ceny. W mojej ocenie jak najbardziej warty wydanych pieniędzy.
~Rafał
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Samochód w bogatej wersji wyposażenia, combi i 18'' kolach nie zestarzał się w stosunku do konkurentow z 2016/2017 r. W dalszym ciągu wygląda atrakcyjnie i ma niższe koszty serwisu aniżeli ASO innych marek
~ganire
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Zakupiłem nowego z salonu Grandtoura za 56000, kolor Szary Titanium metalic, dodatkowo światła przeciwmgłowe i pełne koło dojazdowe. Nie znalazłem nic tańszego w stosunku do jakości u konkurencji.
~vonski
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie wiem ile kosztował mój egzemplarz, ale dla mnie wszystkie kompakty na rynku są o co najmniej 20tys za drogie. Grzebałem w cenniku Renault i wyszło mi ok. 90tys, co dla mnie jest wygórowaną kwotą.
~Tomek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Myślę, że w tej cenie nic lepszego dostać nie można. Nowe auto w cenie 85 000 zł brutto ze świetnym wyposażeniem. Stosunek ceny do jakości jest doskonały.
~BigMac
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Za 72tys z tym wyposażeniem, silnikiem , nowe z salonu, rewelacja. Używane 4 letnie skody,golfy, itd to minimum 55 tyś.
~Paweł
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Jest perfekcyjnie. W dobrej cenie kupujesz dobre auto. Koszty serwisów w salonie bardzo przyzwoite.
Renault Megane IV Grandtour