Lista ocen Renault Megane IV Grandtour (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
silnik naturalnie slyszalny ale przy obrotach do ktorych malo kiedy dochodze.w normalnej jezdzie wszystko cicho i komfortowo. dziennie jezdze okolo 5km po dosyc dziurawej drodze i w srodku tego w ogole nie slysze .zadnego przenoszenia drgan przez karoserie ani trzaskania zawieszenia.w srodku malo plastiku.praktycznie wiekszosc wykonana na miekko.
~vonski
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Kapryśne uszczelki drzwi powodujące czasem szumy i ciche gwizdanie. Gdyby to było moje auto, to pewnie bym to zgłosił w serwisie. Reszta raczej w normie, ale szybciej niż 140km/h nie jechałem, bo nie było gdzie.
~Piotr
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
przy małych prędkościach obrotowych silnik nieco burczy podobnie do diesla ale przy prędkościach 2000 obr jest cichy,wyciszenie podwozia dobre,przy szybkiej jeździe wyciszenie na bardzo dobrym poziomie
~Firma
Grandtour 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto jest bardzo dobrze wyciszone, w środku nie słychać praktycznie nic, ale...za to po wyjściu z samochodu słychać wszystko z radia, nawet jeśli ustawione jest na 4 w 31 stopniowej skali.
~Kris
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Tu należy się "GOOD JOB" dla inżynierów :) cisza i spokój :) na postoju przy wolnych obrotach wiele osób pyta ze zdziwieniem: "TO SILNIK JEST ODPALONY?" ... to nie żart, sami sprawdźcie :)
~Paweł
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Ogólnie jest bardzo cicho, jednak mam wrażenie jakby od strony kierowcy była jakaś nieszczelność na uszczelce i słychać delikatne szumienie. Gwiazdkę musiałem za to urwać
~BigMac
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bardzo dobrze wyciszone, do 130kmh porównywalne z klasą wyżej (mazda 6, Avensis ) powyżej 140 ciut głośniej ale nie ma wzrostu głośności do 175kmh (tyle max jechałem)
~Rafał
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Szumi w zależności od opon. Continentale na których był sprzedawany w '16 roku były głośniejsze i mniej żywotne od Michelin Sport
~art
Grandtour 1.5 dCi 90KM 66kW
Nie wiem, być może mam jakieś inne wymagania ale z wyciszenia jestem zadowolony. Nie jest do Mercedes ale jest OK.
~Demolo
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Zniw porównanie do astry, kiedyś posiada podwójne uszczelki otworów drzwiowych. Tutaj pojedyncze, ale można się przyzwyczaić.
Renault Megane IV Grandtour