Oceny Renault Megane IV Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW 2018-2019

Renault Megane IV Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW 2018-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane IV Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW 2018-2019

~Bartek
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Myślę, ze ten kombiak to samochód to model, który cechuje dobry stosunek jakości do ceny. Bardzo estetyczne wykonanie i stylistyka, rozsądne spalanie przy wystarczająco dynamicznej jednostce napędowej. Na ten moment nie znalazłem większych minusów - może poza nieszczęsnym welurem z wersji Intense, do którego sierść zwierząt czepia się w sposób wręcz niewyobrażalny. Popracowałbym też nad ergonomią - brakuje wygodnego miejsca na holder na kubek....
~Paweł
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto piękne (ja mam kolor czarny i felgi 17 cali z wersji 2022). Kupiłem je roczne z salonu z przebiegiem 3tys km. Było autem ekspozycyjnym. Wersja dosyć bogata "limited" Bardzo wygodne, ciche w środku. Nawet przy dużej prędkościach można spokojnie rozmawiać. Wydaje mi się, że w środku jest większe od poprzedniczki. Jestem bardzo zadowolony po przejechaniu 58000km
~Demolo
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Stylistyka i design bezkonkurencyjny. Silnik żwawy z dużym momentem,bez turbo dziury. Skrzynia edc reaguje natychmiastowo...polecam. Multimedia na widok poziomie. Układ kierowniczy działa tak jak by się chciało w takim pojeździe. Polecam w 100%. Wersja limited od 2019r. daje już dużą radość z użytkowania.
~Piotr
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
ogólnie samochód bardzo estetycznie wykonany nic nie skrzypi(wersja intens-siedzenia z tk welurową i skórą),ergonomia bez zarzutu,wszystko sprawia wrażenie solidności godnej marek premium.Bardzo liczne elementy wyposażenia dodatkowego system multi sense z nawigacją i wieloma funkcjami auta sterowanymi z ekranu dotykowego-bardzo praktyczne rozwiązanie
~mikolaj
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
wersja Limited, rozsądny samochód za rozsądne pieniądze. Takie wrażenie miałem już przy pierwszej megance - ktoś tu myślał o kierowcy , nie ma irytujących rozwiązań , czy braków w wyposażeniu
3,6
~Zygmunt
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Pali więcej niż myślałem i wyje bardziej niż bym się spodziewał. Na autostradzie w Niemczech przy prędkości około 200km/h spalanie 16l/100km. W Mercedesie ma wyższą kulturę pracy i niższe spalanie. (Silnik)
Renault Megane IV Grandtour