Oceny Renault Megane IV GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW 2017-2020

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Megane IV GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW 2017-2020

~Jan
GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW
* Przejechałem 6500 km. * Na razie bez usterek. * Bluetooth działa poprawnie. * Karty są przestarzałe, o obwodnice wokół Łódzia nie wiedzą. Ostrzeżenie o korkach działa poprawnie. * Dostałem samochód z zestawem naprawczym i postanowiłem kupić dojazdówkę. Można kupić felgę u Renault, ale oponę w odpowiednim rozmiarze 145/70R17 nie kupić w żadnym sklepie. Nawet u Renault. * Fotochromatyczne lusterko wsteczne jest bardzo wygodne. * Kamera...
~gregorw
GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW
Auto ogólnie oceniam bardzo pozytywnie. Są pewne szczegóły które można by poprawić ale w kwestii cena/jakość myślę że wszystko się zgadza. Stylistyka mi osobiście bardzo się podoba, jakość wykonania też jest na dobrym poziomie (nie jest to premium ale też tyle nie kosztuje). Koszty utrzymania tego samochodu są rozsądne.
3,6
~Radek
GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW
Ogólne wrażenie dobre, samochód zwinny, wygodny, moim zdaniem ciekawy stylistycznie a przy tym nie rzuca się w oczy, jak trzeba oszczędny, cenowo atrakcyjny. Mimo wszystko po 2 latach gdybym ponownie stanął przed dylematem zakupu to zdecydowałbym się jednak na inny samochód, a wszystko z powodu drobnych aczkolwiek absorbujących usterek.
~Jerzy
GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW
Fajny samochód. Cichy wygodny, w razie potrzeby sportowy.
~keisy
GT Grandtour 1.6 TCe 205KM 151kW
Sporo egzemplarzy wydaje dziwne dźwięki przy zmianie na biegi parzyste. Trochę chaotyczna po kick downie. W trybie sport bardzo efektywna. (Skrzynia biegów)
Renault Megane IV GT Grandtour