Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Z przodu dużo miejsca, z tyłu również, gdyż jestem "średniego" wzrostu, więc pasażerowie na tylnych miejscach też maja wystarczająco dużo miejsca na nogi. Fotel kierowcy mam ustawiony w połowie regulacji wysokości, więc i na stopy pasażera za mną jest dużo miejsca. Jedynie pasażer "środkowy" narzekał na wystający słupek od wentylacji, który mógłby być nieco krótszy, a przez to bardziej odsunięty od środkowej kanapy. Fotele...
~tomekl82
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Fotele wygodne, materiały wykończeniowe całkiem przyzwoite. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy. Trochę mało miejsca na nogi dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie. Jazda na środkowym miejscu z tyłu jest raczej niemożliwa, chyba, że bardzo krótka. Jeśli chodzi o stanowisko kierowcy to trzeba dodać, że kolumna kierownicy podnosi się do góry w niewielkim zakresie. Żona narzeka, że nie mieszczą się jej kolana i musi opuścić fotel żeby było...
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Z przodu jest ok, aczkolwiek przy wzroście 178cm, aby nie obijać kolanami o obudowę kolumny kierowniczej muszę dość daleko odsunąć fotel i maksymalnie wysunąć kierownicę. Powoduje to ograniczenie ilości miejsca za mną z tyłu i dodatkowo muszę się trochę wyciągać aby sięgnąć do np ekranu dotykowego. Pojemność bagażnika porównywalna do konkurencji, natomiast otwór załadunkowy jest dość mały, w szczególności jego wysokość.
~TyGrySek7
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 100KM 74kW
Dla kierowcy i pasazera jest wystarczajaco ok. Jednak dzieciaki zeby z tylu wsiadly, to musze odsuwac fotel do przodu, bo z tylu to raczej bida. Nie pamietam to sie ma do innych aut klasy kompakt,, ale chyba w skodzie octavi czy corolli bylo ciut wiecej miejsca.
~Ania
Hatchback 5d 1.5 dCi 110KM 81kW
Tutaj jest różnie. Ogólnie dla kierowcy jest wygodnie ale jeśli kierowca wysunie siedzenie do końca lub blisko końca rolek jezdnych to pasażer ma spory problem z nogami. Trzeba być krasnalem żeby się wcisnąć z nogami za przednie siedzenie.
~BisiorekPL
Hatchback 5d 1.6 TCe 165KM 121kW
Ja lubie autka ktore mnie otaczaja, tydzien temu testowalem do zakupu nowe bmw 5 i auto bylo dla mnie zbyt duze. Zdecydowalem sie na zamowienie do producji nowej bmw 3 wlasnie z uwagi na to ze byl mniejszy i lepiej sie w nim czulem.
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera bardzo dużo miejsca. Wygodne siedzenia, podłokietnik + pozycja z kierownicą. Pasażerowie tylnych siedzeń powinni mieć max. 170 cm wzrostu i siedzieć max. we dwójkę - wtedy mogą mówić o komforcie.
~xxx
Hatchback 5d 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Z przodu bardzo dobrze, a jestem bardzo wysoki. Z tyłu mało miejsca, mniej niż w innych samochodach z tego segmentu, które rozważałem. Jak ktoś jest wysoki to dodatkowo ograniczony przez opadający dach.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 100KM 74kW
Z przodu miejsca jak na kompakt sporo dla osób o każdych gabarytach /auto jest dość szerokie i kierowca z pasażerem nie ocierają się o siebie/, z tyłu wygodnie ale tylko dla osób o wzroście do 180 cm.
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Hatchback 5d
6,2
7,3
~maszekto
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
z przodu ok z tyłu troszkę tunel zbyt wysoki po środku ..na 4 osoby idealnie na 5 może być trochę ciasno ale wiadomo to auto klasy kompakt więc nie oczekujmy wielkich przestrzeni
Renault Megane IV Hatchback 5d