Lista ocen Renault Megane IV Hatchback 5d (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Wszystkie moje dotychczasowe auta były nowe, jednak tym razem wybierałem samochód przez miesiąc, porównując/konfigurując interesujące mnie modele zarówno w komputerze, jak i podczas jazd próbnych. Chciałem mieć auto "skrojone" dokładnie pod moje potrzeby, bez zbędnych bajerów i wodotrysków. Cena była na drugim miejscu, więc nie musiałem się nią kierować. Jednak przy tym wyposażeniu i jakości wykonania które wybrałem, porównywalne...
~MZ
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Jak napisałem na początku, za cenę bazową dostajemy świetnie zaprojektowany i wygodny samochód z klimatyzacją. W dzisiejszych czasach auta różnych marek są do siebie bardzo podobne - Renault Megane IV jest ciekawie i oryginalnie zaprojektowane, ma sportowy charakter no i te światła, chyba nigdzie nie znajdziemy ładniejszych świateł. Ze wszystkich hatchbacków podobnych marek jest to najlepiej zaprojektowany samochód.
~Pawełek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Nie ma lepszego wyboru na rynku polskim w tym aspekcie. Nie mam zamiaru sprzedawać samochodu po 3-latach, więc nie interesuje mnie ile on teoretycznie traci co roku. A to co się dostaje od Renault w Megane Intense z pakietem Look 18 to dla innych marek oznacza porównywalnie cenę ok. 100 tys zł. A w Renault : 75.9 :-)
~BisiorekPL
Hatchback 5d 1.6 TCe 165KM 121kW
Udalo mi sie kupic wyprzedaz rocznika, uwazam ze NIC lepszego nie ma na rynku z dosc mocnym silnikiem i oferujacego taki piekny design zarowno wewnatrz jak i na zewnatrz. GT line. Zwykle szalu nie robia oczywiscie ale tak jest w kazdej marce ze te sportowe dodatki calkowicie zmieniaja autko.
~KsaweryOrkan
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Trochę ciężko mi obiektywnie ocenić bo miałem bardzo dobrą ofertę najmu długoterminowego, natomiast w stosunku do cen katalogowych w połączeniu z rabatami jakich wg mojej wiedzy udzielają importer z dealerem jest to raczej dobra oferta w stosunku do jakości wykończenia i otrzymanego wyposażenia.
~tomekl82
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Kupiłem na wyprzedaży więc dla mnie cena jest OK. Jakbym miał płacić cenę katalogową to bym się dłużej zastanawiał i pewnie wybrałbym coś innego. Głównie ze względu na przestrzeń z tyłu i dostęp do bagażnika. Jak ktoś ma małe dzieci i wozi wózek to powinien to dobrze przemyśleć.
~Ania
Hatchback 5d 1.5 dCi 110KM 81kW
Przy cenie w granicach 70 tysi (brałam w promo) dostałam duże, komfortowe auto za którym się ludzie oglądają bo sylwetka jest naprawdę ładna oraz które na długich trasach daje naprawdę dużą przyjemność z jazdy.
~wiesia
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
kopiłem w dobrej cenie otrzymałem mega obniżkę i dlatego kupiłem . powiem tak nawet bez obniżki samochód jest wart swojej ceny sprawdzałem inne marki tam było gorzej .
~Domestos
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
dobrze wygląda to tylko dzięki zestawieniu z konkurencją i ogólnie horrendalnym cenom. Obecnie auta są absurdalnie drogie, bardzo drogie lub drogie. To auto z pewnością tanie nie jest.
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Hatchback 5d
6,2
7,3
~Właściciel Megane
Hatchback 5d 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Za pieniądze, które zapłaciłem za M4 1.3 140 KM w wesji Intens, mógłbym kupić co najwyżej bazowe auto innego producenta z silnikiem 1.0
Renault Megane IV Hatchback 5d