Ocena kierowcy - Renault Modus Hatchback

aqniu, 8 lat temu
Silnik 1.2 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2009
Renault Modus Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Ogólnie to auto jest bardzo fajne. Dużo schowków, fajna widoczność za kierownicą, z minusów to może troszkę za głośny na autostradzie przy prędkości powyżej 120 km/h. Ogólnie jak ktoś szuka autka do miast i czasem w trasę to szkoda wydawać kasy na Japończyki można kupić Modusa 4-5 lat młodszego
1,2 75KM nie spodziewałem się wiele ale jak przytrzyma na wysokich obrotach to się zbiera na tyle co trzeba po mieście. Nie jest to demon wyprzedzania.
W moim przypadku ciężko wchodzi 1, nie wiem czym to jest podyktowane olej w skrzyni sprawdziłem po wyrzuceniu na luz 1 wchodzi delikatnie
bez najmniejszych problemów
Jak dla mnie jest ok nie wiem skąd się biorą opinie że nie widać bo słupki przeszkadzają
Zawsze może być lepiej
Szybko się nagrzewa, fajny delikatny nawiew na nogi nie tak ostry ja w niektórych samochodach, że po chwili ma się spocone nogi
Z przodu jest dużo miejsca z tyłu da się na krótkich trasach jechać w 4 dorosłe osoby, w 5 nie jechałem :)
Głośno powyżej 120 km/h, nie jest to jednak limuzyna na autostrady
Jak na razie wymieniałem tylko czujnik wstecznego i on tani nie był coś koło 90 zł, troch również kosztują pióra wycieraczek sam przednia kierowcy 60 zł, Ogólnie to jak się orientowałem to dużo części jest z clio więc nie powinno być drogo
Jak na razie nie miałem żadnych usterek
nie zanotowałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 16V 75KM 55kW [l/100km]