Oceny Renault Modus Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW 2004-2012

Najnowsze oceny Renault Modus Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW 2004-2012

3,2
~James
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Typowe auto miejskie, w szczególności dedykowane paniom, które mogą być z niego zadowolone jako w miarę dobry samochód do jazdy z punktu A do B i wypad po zakupy, chociaż tu też śmiem wątpić bo bagażnik jest naprawdę mały. Wyglądem ani właściwościami jezdnymi nie zachwyca, po prostu to auto do jazdy, nic więcej, frajdy z jazdy zdecydowanie brak. Warto też wspomnieć o słabych hamulcach, naprawdę trzeba trzymać dystans od innych aut.
~PT
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Modusa kupiłem po trzech latach jeżdżenia Jeepem Grand Cherokee, a przed nim miałem za sobą 10 lat kariery kierowcy w czterech różnych Renówkach. Kupiłem go idąć za \"głosem rozsądku\", ale im dłużej nim jeżdżę, tym bardziej go lubię. Jeśli ktoś szuka spytnego, łatwego do opanowania i bezawaryjnego auta, które rozsądnie będzie traktować portfel właściciela, to to Renault jest dla niego.
~barciooo@o2.pl bartek
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
ocena- mocne 4 za niezawodność silnika i skrzyni. reszta już jest mało istotna mając na uwadze 40 tyś km rocznie jakie przejeżdżam moduśkiem po \"asfaltowych stepach\" warszawskich ulic jak i mazowsza.
3,6
~marian
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
ogólnie fajne auto, przyjemne w prowadzeniu przy spokojnej jeżdzie, komfortowe, dobrze wyposażone, eksploatacja nie dostarczyła dotychczas większych zmartwień, plus za centralny wyświetlacz, minus za komunikaty w języku francuskim (można zmienić na angielski) p.s. o zakupie tego a nie innego samochodu zadecydowała Żona słowami "Chcę Modusika" - trudno, cóż mogłem zrobić innego?
~Karol
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Auto na prawdę super!!! Mogę je polecić każdemu kto potrzebuje przestronnego auta do miasta i nie tylko
~edward.las@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
bardzo dobrze dla modelu 1,4Luxe Dynamiqe z felgami aluminiowymi 16" oraz elektrycznym panoramicznym dachem.
Dziennik kosztów dla Renault Modus Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
9,8
~Ula
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
Jest świetny, cichy, bardzo jasny ze względu na dużą ilość powierzchni przeszklonych. Jeśli nadal będzie się tak spisywał to rewelka
~bardziuk jan
3,5
~mariusz
Hatchback 1.4 i 16V 98KM 72kW
dosyć sztywne zawieszenie, mogło być odrobinę bardziej miękkie (Układ jezdny)
~Wojtek
Renault Modus Hatchback